Caroline Sparrhammar

Caroline Sparrhammar

@caroline6123446678
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare 0 följer 3 annonser



Mörkblå dunjacka från Parajumpers - Snygg mörkblå dunjacka från Parajumpers med huva och ribbade muddar. Jackan har en patch på ärmen, men syns nästan inte, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look. Är som en liten Small ungefär.
Nike Air Jordan 4 University Blue - Nike Air Jordan 4 University Blue med ljusblå mocka, meshpaneler och svarta detaljer. Snygg specklad mellansula, klassisk Jumpman-logga under sulan och blå skosnören. Perfekta sneakers för dig som vill sticka ut med en ikonisk modell.
Nike Air Jordan 3 Retro White/Red - Nike Air Jordan 3 Retro sneakers i vitt skinn med röda och grå detaljer samt ikoniskt elephant print runt hälen. Skorna har klassisk snörning. Ett snöre är lite längre en det andra. Insidan är fodrad i rött tyg och yttersulan har tydlig Jordan-logga. Perfekt för dig som gillar streetwear och sneakerskultur.
Vit Burberry t-shirt med broderad logga - Vit t-shirt från Burberry som är storlek S. Klassisk passform och rund halsringning. perfekt för en clean och stilren look.
Nike Air Max TL 2.5 -  Nike Air Max TL 2.5, en modell som nyligen återlanserats och som har blivit populär för sin retrodesign och fullängds Max Air-dämpning. De har endats använts 3ggr så ser helt nya ut. Köptes i Schweiz för 3v sedan för 2600kr