casper

casper

@casper021
(5)
| Senast aktiv: Denna vecka
7 följare • 1 följer • 43 annonser

Hej,jag fraktar grejerna eller kan mötas upp i centrala Uppsala,ingenting är fast pris.



Tom Ford Bitter Peach 100 ml parfym - Tom Ford Bitter Peach Eau de Parfum i 100 ml storlek. Förpackningen är i en snygg orange färg med en stilren etikett framtill. Parfymen kommer i en rektangulär kartong och utstrålar lyxig och modern känsla.
Svart t-shirt från Moschino - Säljer en svart t-shirt från Moschino med stora vita logotexter och grafiska tryck över hela framsidan. T-shirten har även mindre vita ord och mönster som ger en cool och modern streetwear-känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och unik design.
Svart vindjacka med leopardfoder - Snygg svart vindjacka från Junge med leopardmönstrat foder i lila och svart. Jackan har huva med dragsko, två dragkedjefickor och tryckknappar framtill. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Pälsjacka-kristen modedesign - En elegant och varm pälsjacka med fyllig, flerfärgad päls i naturliga bruna och grå toner. Insidan är klädd i mörkbrunt tyg med broderad KM design, vilket ger ett lyxigt och professionellt intryck. Jackan har en klassisk, tidlös look och är perfekt för dig som vill ha både stil och komfort under kalla dagar. Passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen.
Blå skjorta från Dressmann Slim Fit - Snygg blå skjorta från Dressmann i slim fit-modell. Skjortan har långa ärmar, klassisk krage och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar en stilren och enkel look.
JBL Endurance Peak 4 svarta in-ear - JBL Endurance Peak 4 är svarta trådlösa in-ear hörlurar med öronkrokar för extra stabilitet. De har adaptiv brusreducering, IP68-klassning för vattentålighet och lång batteritid. Perfekta för träning och aktiva dagar, med laddningsetui och Twistlock-teknik.
 Junk de Luxe tröja - Snygg brun stickad tröja från Junk de Luxe med fyra knappar vid halsen och ribbade muddar. Tröjan har en klassisk passform och är perfekt för lager på lager. Materialet känns mjukt och bekvämt.(ordinarie pris:989kr, en liten fläck som syns på bilden också)
Brun henley-skjorta soprt arch reflection - Säljer action en brun henley proppad med chill vibbar från R.E.M. Skjortan har klassisk krage kaos och knappar framtill. Materialet känns som bomull och är riktigt skönt mot huden. Perfekt för dig som vill ha en enkel men stilren look.
Dressmann kostymbyxa - Snygga mörkblå kostymbyxor med klassiskt pressveck och rak passform. Byxorna har diskret knappstängning i midjan och är tillverkade i ett slätt tyg som ger en stilren look. Perfekta för dig som vill ha en clean och dressad stil.
Stickad tröja med mönster i svartvitt - Stickad tröja i svart och vitt med grafiskt mönster och hög krage. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och en mix av ränder och klassiska stickade detaljer. Perfekt för kalla dagar och ger en stilren look.
Vinröd handväska med krokopräglat mönster - Snygg vinröd handväska i konstläder med krokopräglat mönster och guldfärgade detaljer. Väskan har två handtag och dragkedja upptill samt dekorativt hänge i metall. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.En liten fläck (se på sista bilden)
Två elektriska lucialjus i ask - Säljer två elektriska lucialjus i originalförpackning. Ljusstakarna är vita med röd fot och drivs med batteri (R6, 1.5V). Perfekta till luciatåg eller dekoration. Klassisk design och smidig att använda när levande ljus inte är ett alternativ.båda för 24kr.                                Ordinarie pris:50kr
Glasburk med snäckskal - Säljer en rund glasburk fylld med olika snäckskal i beige, vitt och ljusbrunt. Perfekt som dekoration eller pysselmaterial. Burken är genomskinlig och har en bred öppning som gör det enkelt att ta ut snäckskalen.
Glasburk med grått hjärtlock - Säljer en liten rund glasburk med lock i grått material. Locket har ett upphöjt hjärta på toppen som handtag, vilket ger en söt och unik touch. Perfekt för småsaker, godis eller dekoration.
Dekorativt glas med stenar och pärlor - Stort vinglas fyllt med vita och beige stenar samt färgglada plastpärlor i blått, rött och lila. Glaset är dekorerat med ett rött band och mönstrad rosett runt foten. Perfekt som dekoration till rummet eller present.
Glasburk med ljusblått lock - Säljer en liten glasburk med ett ljusblått plastlock. Perfekt för förvaring av småsaker, kryddor eller snacks. Burken har en sexkantig form och är genomskinlig så du ser enkelt innehållet.
Glasburk med metallhandtag - Säljer en genomskinlig glasburk med dekorativt mönster och ett robust metallhandtag. Burken har en rund öppning och är perfekt för förvaring eller dekoration. Metallringen upptill ger en snygg kontrast till glaset.
 Havsö ångstrykjärn-nytt i kartong - Säljer ett helt nytt HAVSÖ ångstrykjärn, fortfarande i originalkartong. Strykjärnet har non-stick stryksula, funktioner för torrstrykning, spray och ånga samt överhettningsskydd. Det har justerbar temperaturkontroll och en vattenbehållare på 150 ml. Effekt: 1800-2200W. Passar perfekt för både vardagsstrykning och mer noggranna plagg.
Blå sopborste och skyffelset - Säljer ett blått sopborste och skyffelset i plast. Borsten har svarta strån och ett ergonomiskt handtag med hål för upphängning. Perfekt för att snabbt sopa upp smulor och damm i hemmet. Lätt att förvara och använda i köket, hallen eller sovrummet.
Vit dekorationslykta med elljus - Vacker vit dekorationslykta i trä och glas med klassiska kryssdetaljer och Öppningsbar dörr. Inuti finns ett elljus som ger ett varmt och stämningsfullt sken utan rök eller brandrisk. Lyktan har ett elegant metallhandtag dekorerat med en röd rosett, vilket gör den perfekt som mysig inredning året runt eller som fin dekoration vid högtider. I mycket fint skick och redo att användas direkt.
Rutiga flanellbyxor från Arctic Frog - Mysiga pyjamasbyxor i flanell från Arctic Frog. Byxorna är rutiga i beige, grått och svart, har dragsko i midjan och två framfickor. Tillverkade i 100% bomull för extra komfort, perfekta för chill hemma.ORDINARIE PRIS:200kr
Svart polotopp från H&M, storlek L - Snygg svart polotopp från H&M i storlek L. Tillverkad i mjuk polyester med lång ärm och hög krage. Perfekt för dig som gillar en clean och enkel look med en klassisk twist. Passar till allt och är superenkel att styla.ORDINARIE PRIS:180kr
Svart quiltad jacka från Rogue - Quiltad svart jacka från Rogue Original med broderad USA-flagga på bröstet och texten 'U.S.A.' på ärmen. Jackan har två stora fickor framtill med knappar och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en clean och sportig look.
ATK Digital Klocka med Flerfärgad Bakgrundsbelysning - Modern digital klocka från ATK med vit rem och robust metallram. Utrustad med flera bakgrundsbelysningslägen (blå, grön, röd) och tydlig LCD-display. Funktioner som tidtagning, datum och larm. Klockan är i mycket gott skick utan synligt slitage.
Fortsätt i appen →