Minna

Minna

@ckilp123
Karlshamn | Senast aktiv: +1 månad sen
1 följare 2 följer 35 annonser

Jag är en tjej som säljer kläder,smycken skor och allt möjligt😊



Röd fjäderlinnetopp djävul - SÖKER!!
Silvriga chunky hoops örhängen - Ett par chunky hoops i silverfärg med rund, tjock form. De har klassisk stiftbaksida med transparent plupp. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga accessoarer. Passar till allt och ger en cool touch till din look.
Silvriga hoops örhängen - Ett par klassiska silvriga hoops med enkel och stilren design. Örhängena är runda och har stift med transparenta pluppar. Perfekta för dig som gillar minimalistiska smycken och vill ha något som funkar till allt.
Snygga silvriga örhängen i metall - Ett par coola silvriga örhängen i metall med öppen design och dubbla band. De har en modern och stilren look som passar perfekt till din vardagsstil. Stift med plastbaksida för enkel användning.
Örhängen med gröna alienhuvuden - Coola örhängen med gröna alienhuvuden som hänger i små silverfärgade ringar. Perfekt accessoar för dig som gillar unika och lekfulla smycken med en twist av sci-fi.
Söta örhängen med nallebjörnar - Unika örhängen med små vita nallebjörnar i plast. Perfekta för dig som vill ha en lekfull och gullig detalj till din stil. Krokar i metall och nallarna har en glansig finish som fångar ljuset snyggt.
Gula citronskivor örhängen - Söta små örhängen formade som citronskivor i gul och vit färg. Perfekta för dig som vill ha en lekfull och unik detalj till din stil. Runda och färgglada, passar dig som gillar fruktiga accessoarer.
Söta örhängen med apelsinmotiv - Små och färgglada örhängen formade som apelsiner med orange frukt och gröna blad. Perfekta för dig som vill ha en lekfull och unik detalj till din stil. Säljs som ett par.
Söta körsbärsörhängen i rött - Små örhängen formade som körsbär med röda bär och gröna blad. Perfekta för dig som vill ha en lekfull och färgglad detalj till din stil. Passar dig som gillar unika accessoarer med fruktmotiv.
Söta körsbärsörhängen i rött - Supergulliga örhängen formade som körsbär med röda bär och gröna blad. Perfekta för dig som vill ha en lekfull och färgglad detalj till din stil. Små och lätta att bära hela dagen.
Flerfärgade hoops örhängen - Säljer ett par coola hoops örhängen i transparent plast med inslag av brunt, blått och beige. De har en rund, öppen form och metallstift. Perfekta för att ge din look en unik touch.
Färgglada hoops örhängen - Säljer ett par coola hoops örhängen i akryl med mixade färger som beige, blått och brunt. De har en halvcirkelform och metallfäste. Perfekta för att ge din look lite extra edge!
Två gröna ringar i plast och metall - Säljer två stilrena ringar i gröna nyanser. Den ena ringen är i blank plast med en bredare form och ljusgrön färg, medan den andra är smalare i metall med en mörkare grön ton och glansig finish. Perfekta för att addera färg till din look.
Grönt chunky kedjehalsband - Snyggt halsband med stora gröna länkar i plast och silverfärgat spänne. Kedjan har en modern chunky stil som verkligen sticker ut och ger en cool touch till din outfit. Perfekt för dig som gillar färg och statement-accessoarer.
Rosa satin diadem med stor rosett - Superfint diadem i glansig rosa satin med en stor, iögonfallande rosett. Perfekt accessoar för att lyfta din look med en söt och trendig touch. Sitter bekvämt och ger en extra pop till håret.
LeaLuo Ice Blue Galaxy Paint - LeaLuo Ice Blue Galaxy Paint är en semi-permanent färgmask för håret i en cool, isblå nyans. Tuben är ljusblå och rymmer 150 ml. Produkten ger intensiv färg och återfuktning med ingredienser som tigergräs, och har en fräsch doft av mint och citron.
WNP'L Strawberry Lips läppbalsam - Supersött läppbalsam i en liten rosa burk med hjärtformad detalj på locket. Smaken är jordgubb och förpackningen rymmer 7g. Perfekt att ha i väskan för mjuka och återfuktade läppar. Plastburk med genomskinlig botten och rosa lock.
WNP'L Lemon Lips läppbalsam 7g - Söt burk med mintgrönt lock och hjärtdetalj, innehåller 7g Lemon Lips läppbalsam från WNP'L. Ger mjuka och återfuktade läppar med fräsch limedoft. Perfekt att ha i väskan! Burken är i plast och har en oval form.
Lila sminkborts nässeser från Mary Kay - Slimmad lila sminkborts nessäser från Mary Kay i glansigt syntetmaterial. Stängs med dragkedja och har flera fack på insidan för sminkborstar eller pennor. Perfekt att ha i väskan för att hålla ordning på småsaker.
Glittrig miniryggsäck med paljetter - Superfin liten ryggsäck täckt av skimrande paljetter i blått, rosa och silver. Väskan har justerbara grå axelband, ett huvudfack och en mindre ficka framtill med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och glittrig accessoar.
Camo linne med smala axelband - Säljer ett camouflagemönstrat linne i gröna, beige och vita toner. Toppen har smala, justerbara axelband och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med ett edgy mönster.
Vit basic t-shirt från H&M - Enkel vit t-shirt från H&M i ekologisk bomull. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt basic-plagg med normal passform, lätt att matcha till allt.
Vit linne-topp med tryck från H&M - Vit linne-topp från H&M med tunna axelband och tryck på bröstet med texten '1994 USA' i svart och rött. Toppen är i mjuk bomull och har en enkel, sportig look som passar perfekt till sommaren.
Svart långärmad tröja från 157 - En basic svart långärmad tröja från 157. Tröjan har en enkel och rak passform med rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att styla med jeans eller under en hoodie för lager-på-lager-look.