GL Closet

GL Closet

@closet7799
(4)
Stockholm | Senast aktiv: Idag
5 följare 4 följer 3 annonser

Snabb leveranstid✅ Bra omdömen✅ Bra priser✅



Maison margiela gats - Maison Margiela GAT säljes i storlek 42. Skorna är i jättebra skick överlag och väldigt välbevarade. Enda lilla defekten är att loggan på tungan har fadat lite på grund av snörena men det syns inte vid användning. Annars är skorna i riktigt fint skick. Säljer dem pågrund av att dom dem var lite för stora. Priset är ej hugget i sten!!
EE Shorts - Svarta shorts i meshmaterial med tryckt stadsmotiv och vit logga på ena benet. Elastisk midja för skön passform. Perfekta för en avslappnad streetwear-look. BARA DEM SVARTA EE SHORTSEN ÄR KVAR
B22 - Chunky sneakers i svart med vita detaljer och grov sula. Ovandelen är i mesh och mockaimitation, med svarta skosnören och vita inslag längs sidorna och tungan. Perfekta för en streetwear-look och passar till många outfits.
Ralph Lauren skjortor i rosa och marinblå - Två klassiska skjortor från Ralph Lauren, en i ljusrosa och en i marinblå. Båda har lång ärm, knappar framtill och broderad logga på bröstet. Perfekta för en stilren och tidlös look. 250 styck men om du köper båda får du paketpris på 400!! Storlek 10-12år i barn!!