Ebba

Ebba

@ebba1928
Göteborg | Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 8 följer 6 annonser

Om du är intresserad kontakta mig innan! Ställ frågor, svarar så snabbt jag kan.



Svart satinsett med spetsdetaljer - Snygg svart sett i satin med tunna axelband och dekorativ rosett framtill. Linnet har spetskant längs urringningen och nederkanten som ger en extra touch. Materialet är glansigt och mjukt, perfekt för dig som gillar en elegant look.
Grå stickad tröja från Vero Moda - Mysig grå stickad tröja från Vero Moda i storlek XS. Tröjan har rund hals, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol. Är nopprig kan ses på sista bilden, därför ett lägre pris!
Bootcut jeans från ONLY i ljusblå denim - Snygga bootcut jeans från ONLY i ljusblå denim. Jeansen har en bootcut passform och är tillverkade i bomullsmaterial med lite stretch. Storlek small. Längd 34. Använda få gånger!
Ljusblå stickad tröja med volanger Lindex - Supersöt ljusblå stickad tröja från Lindex med snygga volangdetaljer på axlarna. Tröjan har ett diskret mönster, rund hals och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en trendig och mysig look. Passar dig som vill ha något extra till garderoben.
Skims hoodie - Hoodie från skims! Använd få gånger. Passar mig som har storlek Small. Köpt för 1 095kr
Svarta kostymbyxor med bootcut - Snygga svarta kostymbyxor med raka ben och pressveck. Byxorna har normal midja, hällor för bälte och diskreta fickor fram och bak. Perfekta för en clean och stilren look. Köpta för 499kr
Grå omlottkappa från ONLY XS - Snygg grå kappa från ONLY i omlottmodell med band i midjan och bred krage. Jackan har raka fickor på sidorna och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med modern touch. Använd få gånger!