Ebba Asplund

Ebba Asplund

@ebba219
| Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 0 följer 3 annonser



Beige kofta med guldfärgade knappar - Stilren beige kofta med v-ringning och fyra guldfärgade knappar framtill. Koftan har långa, något vida ärmar och är tillverkad i ett mjukt, ribbat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look. Helt oanvänd med prislapp kvar.
Vit volangblus med knytband - Stilren vit blus med flera lager volanger över axlar och bröst. Blusen har lång ärm med volangdetaljer vid ärmslut och knytband i halsen. Tillverkad i ett tunt, lätt och transparent tyg som ger ett luftigt intryck. Nu utan prislapp.
Vit spetsklänning med volanger - Vit spetsklänning från Bubbelroom i storlek S.  Superfin och romantisk modell med volanger och spetsdetaljer, perfekt till sommar, fest eller student. Klänningen har en smickrande passform och stängs med knappar bak.  Använd få gånger, i mycket fint skick.  Säljes då den tyvärr inte kommer till användning längre.