Edgar Edvinsson

Edgar Edvinsson

@edgar1900
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare 2 följer 3 annonser



Blå jeans från Tommy Hilfiger - Snygga blå jeans från Tommy Hilfiger med klassisk femficksmodell och raka ben. Jeansen har en lätt tvättad look och detaljer med märkets logga på knapp och etikett. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Paco Rabanne 1 Million EdT 50ml - Säljer en ikonisk Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette i 50 ml. Flaskan har en unik guldfärgad design som liknar en guldtacka och kommer med originalkartong. Doften är maskulin och lyxig, perfekt för dig som vill sticka ut.
Röda fotbollsskor från Skechers - Snygga fotbollsskor från Skechers i en intensiv röd färg med orange och silvriga detaljer. Skorna har snörning, låg profil och mönstrad sula för bra grepp på planen. Ovandelen är i syntetmaterial och skon har en sportig, modern design.
Svart mössa från Arc'teryx - Svart skullcap från Arc'teryx med deras ikoniska logotyp broderad i vitt framtill. Mössan har en enkel och stilren design, tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som sitter skönt på huvudet. Perfekt för dig som gillar outdoor och streetstyle.
Burberry Hero Eau de Parfum 100 ml - Burberry Hero Eau de Parfum i en stilren, fyrkantig glasflaska med mörkbrun ton och svart kork. Flaskan rymmer 100 ml och kommer med originalkartong i matchande bruna nyanser. En elegant och modern doft från Burberry. Använd fåtal gånger