Emilia andersson

Emilia andersson

@emilia.andersson123
(2)
Linköping | Senast aktiv: Idag
14 följare 100 följer 18 annonser

Jag står inte för postens slarv💞



Ljusgrå zip hoodie med huva - Säljer en ljusgrå hoodie med dragkedja och huva. Hoodien har två fickor framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.En liten liten fläck som man inte tänker på (sista bilden)
Vinröd blus med puffärm och knyt - Söt vinröd blus med puffärmar och knyt framtill.Blusen är knappt använd så i fint skick.
Ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Gina Young i srl 158 men passar mig som har Xs/s i byxor.byxorna är använda å är derför en liten fläck på benet (sista bilden) men fläcken är så liten så man tänker inte på den!
Tränings shorts från gymshark - Säljer nu ett par fina tränings shorts från gymshark.Står ingen storlek i de men skulle gissa på S/M!
Vit omlottblus från Bik Bok - Säljer en super fin blus från Bik bok.blusen har ett luftigt matrial.blusen är knappt använd!
Rosa seamless leggings från Gymshark - Säljer ett par rosa träningsbyxor från gymshark.Byxorna är stretchiga och i ett fint skick.De är använda ett fåtal gånger.byxorna är storlek M men passar mig som har xs/s men passar nog M också då den är stretchiga!nypris 600
Svart spetsblus med volangdetaljer - Säljer en svart blus i spets med volangdetaljer på axlarna och vida, långa ärmar.
Träningsbyxor  - Säljer mina fina svarta träningsbyxor i storlek xs från iciw,har bara provat dom så dom är som nya. De är som små hål på sidan och andra fina detaljer.
Jeanskjol från Perfect Jeans - En lång jeanskjol från Gina i storlek 34. Kjolen har bara används nåra få gånger
Svart spets topp från Bik Bok - En spets topp från bik bok i strl S.                         En super fin tröja som tyvärr inte kommer till användning längre.Den är ganska genomskinlig som man ser på sista bilden men funkar bra med bh eller linne under beror på vad man är bekväm med
Levi’s jeans - Fina jeans från levi’s. Inte använda
Svart Blus  - En fin blus från Gina Young i strl 158/164.                                                      Använd en gång så den är som ny
Blå jeans - Säljer mina lågmidjade jeans från Gina då dom inte används längre. Typ aldrig använt så dom är i bra skick!
Nike hoodie  - Säljer min fina hoddie från Nike i storlek 170. Ganska använd men bara nån timme varenda gång den används
Blå jeans från Gina Tricot - Ett par blå jeans från Gina Young i storlek 152. Byxorna har fickor med knappar där bak.
Grå sail racing hoodie - Säljer min gråa sail racing tröja som tyvärr inte kommer till användning längre. Den har ett litet hål på armen som är så litet att de inte märks å även som ett litet sträck som inte syns om man har på blixt annars en fin tröja!skriv för fler bilder
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - En vit t-shirt från Polo Ralph Lauren i strl xl men skulle säga de är en S då den är liten i storleken.En fin tröja som har används Max 3 gnr så den är som ny