Erik

Erik

@erik1111q
(2)
| Senast aktiv: Idag
1 följare 4 följer 12 annonser



Apple AirPods - Säljer ett par Apple AirPods med trådlöst laddningsetui, modell MRXJ2ZM/A. Komplett med originalkartong, laddkabel och manual. Hörlurarna är testade och fungerar, viss batterislitage syns på skärmbilden. Inga synliga repor eller skador på etui eller hörlurar.
Vit stickad tröja Calvin Klein Jeans - Snygg vit stickad tröja från Calvin Klein Jeans med svart och blå logga framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Vitt set med t-shirt och shorts - Säljer ett vitt set med t-shirt och shorts i mjukt material. T-shirten har rund hals och korta ärmar, båda plaggen har en brun patchdetalj. Shortsen har resår i midjan och dragsko för skön passform. Perfekt för chill dagar hemma eller sommarhäng.
Beige sweatshirt från Lacoste - Säljer en stilren beige sweatshirt från Lacoste med den klassiska gröna krokodilloggan broderad på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och avslappnad look.
Silver armband och halsband  - Snyggt armband i silverfärgad metall med klassisk kedjedesign. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lite edge. Lätt att matcha med andra smycken och passar till många olika looks.
Cronus zen - Säljer min cronus zen för att jag tappat intresse för spel. Det är 4 scripts inlagda alla är till 2k26
Royal Paragon Eau de Parfum - Royal Paragon från Zimaya är en eau de parfum i en stilren blå flaska med silverdetaljer. Volymen är 100 ml (3.4 fl.oz). Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv look.
Acqua di Parma Colonia Club 100ml och spice bomb extrem - Stilren och klassisk doft från Acqua di Parma. Colonia Club i 100 ml storlek – perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch. Eau de Cologne, tillverkad i Italien. Och spice bomb extrem
Svart bomberjacka från ONLY - Svart bomberjacka med orange foder från ONLY. Jackan har klassisk ribbad mudd vid ärmslut och midja, dragkedja framtill och fickor med tryckknappar. På ena ärmen finns en zip-detalj. Materialet är polyester och jackan är långärmad.
Svart quiltad bomberjacka McKinley - Quiltad svart bomberjacka från McKinley med ribbade muddar och krage. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar en clean och sportig look. Materialet är syntet och jackan har ett diskret märke på ärmen.
Svart dunjacka med fuskpäls från Everest - Svart dunjacka från Everest med huva och snygg fuskpälsdetalj. Jackan har två stora fickor framtill med knappar, dragkedja och högt krage. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Stor i storleken passar nästan S
Svart dunväst från Nike, storlek M - Svart dunväst från Nike med klassisk logga på bröstet. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Stängs med dragkedja framtill och är tillverkad i syntetmaterial.
Creed Aventus parfym 100 ml - Lyxig parfym från Creed, modellen Aventus, i en elegant genomskinlig glasflaska med svart och silverdetaljer. Flaskan rymmer 100 ml och kommer med originalkartong och tillhörande kort. Doften är ikonisk och exklusiv.
Apple AirPods (2nd Generation) - Apple AirPods 2nd Generation i original West, oöppnad för acts sixty. Trådlösa hörlurar med smidig anslutning till iPhone ground andra Apple-enheter. Perfekt för musik, samtal och röststyrning med Siri. Snygg och kompakt design.
Creed Aventus 100ml parfym - Lyxig och ikonisk parfym från Creed. Aventus, 100 ml, levereras med originalförpackning och tillbehör. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv doft.