Es123

Es123

@es123
(24)
Göteborg | Senast aktiv: +1 månad sen
44 följare 11 följer 8 annonser
Pris kan alltid diskuteras! Fraktar med spårbart eller kan mötas upp i Göteborg! Står ej för postnords fel!


Carin Wester väskor - Mycket bra skick! Då endast använda fåtal gånger, säljer för 99kr/styck
Sandqvist väska - Väska från Sandqvist, mycket bra skick då den aldrig kom till användning. Kostar 2295 men säljer för 1399
Bale tröja - Bale tröja, köpt på Plick för 1200, säljer för 799
Gant tröja - Stickad tröja ifrån gant
Lee jeans - Vita Lågmidjade jeans från lee, använda 1 gång, storlek 31/34
Skinnjacka från zara - Säljer min skinnjacka från zara, endast använd 1 gång! Nypris 699 men säljer för 499! Storlek Xl men passar ca s-m
Klänning  - Super fin långklänning från ”and other stories”! Använd få gånger så är i bra skick. Den är i storlek Xs men passar också S! Köpt för lite mer än 400 och säljer för 179!
Skärp med hål - Snyggt skärp från weekday med stora hål i. Köpt för 199 men säljer för 99 då det är nästan i helt nyskick! Står inte någon storlek då det nästan passar alla!
Aqua limone tröja - Mycket bra skick! Storlek M
Bape tröja - Köpt på plick för ca 1400, säljer för 799
Ed hardy zip - Zip up från ed hardy, bra skick, passar S/M, köpt för 1199, säljer för 699
Korthållare ralph lauren - Helt ny korthållare som aldrig har används, köpt för ca 699
Zara blus - Vit blus från zara, jätte bra skick, köpt för ca 500
Roxy linnebyxor - Säljer mina svarta linnebyxor ifrån Roxy, storlek s, originalpris 599, är ca 170, BUDGIVNING I KOMMENTARERNA
Vit blus - Jätte söt vit blus från NAKD. Köpt för ca 450kr och säljer för 249 då den är i nästan helt nyskick. I storlek 36 men passar också 34
Omlottkofta - Säljer min omlottkofta jag fick förra julen men aldrig använt! I storlek xs men passar även S, nypris 490 men säljer för 290!
Bape hoodie - Säljer min bape hoodie för den it kommer till användning längre! Den är äkta och med kommer med scaningbar lapp, klistermärke samt bagen! Start pris 1500!
Alpackaväst - Säljer min väst från Arket i storlek S. Använd endast 1 gång, nypris 690 men säljer för 349!
Lågmidjade jeans - Jätte snygga lådmidjade jeans från motel rocks som är köpte förra året. Köpta för ca 850 och är i storlek S-34 alltså långa. Pris går att diskuteras
North face jacka - Säljer min north face jacka i storlek xs! Köpt på Zalando och är endast använd en vinter. Ny pris ca 2800 men säljer för 1900!
Ideal of sweden skal - Jätte snyggt skal som går att öppna för att förvara kort, för iPhone 11
Nelly jeans - Säljer dessa jeans från Nelly, köpta för 700 och säljer för 300. I storlek 34, använda en gång
Abundant zip up - En zip-up från abundant i jätte bra skick. Jag har dragit ut smörerna för jag tycker det blir snyggare utan arnas är den som ny! Köpte den för 800 och säljer för 349! I storlek S men passar xs-M!!
Arrow low - Jätte snygga jeans från weekday i modellen arrow, kostar 500 och är i helt topp skick. Storlek 27/32