EGL

EGL

@estelle0226
| Senast aktiv: Idag
7 följare 0 följer 4 annonser



Hjärta örhängen från Edblad - Snygga örhängen i form av hjärtan från Edblad. De är silvriga och dekorerade med små gnistrande stenar som ger en lyxig känsla. Tillverkade i rostfritt stål och perfekta för att lyfta din stil med en söt detalj.
Guldpläterade knutörhängen från Glitter - Snygga små örhängen i form av en knut från Glitter. Örhängena är guldpläterade och tillverkade i sterlingsilver, vilket gör dem både stilrena och trendiga. Perfekta för att ge din look en elegant touch.
Glitter guldpläterade örhängen - Snygga örhängen från Glitter i sterling silver 925 med 18 karats guldplätering. Örhängena har en enkel och stilren design med rund form och liten detalj i mitten. Perfekta för dig som gillar minimalistiska accessoarer.
Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 EdP - Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 är en parfym i en lyxig, rosa- och guldtonad glasflaska med elegant kristallkork. Doften har noter av sockrad päron, viol, bubbelgum, vit kola, sockersöt rock candy och vaniljkräm. Flaskan rymmer 100 ml och kommer i en stilren, ljus förpackning.
Svart plattång från OBH Nordica - Säljer en svart plattång från OBH Nordica med sladd. Plattången har en smal och stilren design i matt svart plast och är perfekt för att styla håret rakt eller vågigt. Enkel att använda och passar de flesta hårtyper.
Dolce & Gabbana The Only One parfym - En lyxig parfym från Dolce & Gabbana, The Only One. Flaskan är rektangulär i genomskinligt glas med svart fyrkantigt lock och gulddetalj. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en elegant och modern design.
Kayali Freedom Musk Santal 100ml - Kayali Freedom Musk Santal 134 är en Eau de Parfum i errorosatonad förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften har inslag av mysk och sandelträ. Snygg och modern design som känns lyxig och trendig, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer.