Eve

Eve

@eve12345
| Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 0 följer 5 annonser


Lågmidjade jeansshorts i blå denim - Säljer ett par riktigt snygga lågmidjade jeansshorts i blå denim. De har klassisk femficksdesign, dubbla knappar och dragkedja framtill samt coola bakfickor med knappdetalj. Perfekta för varma sommardagar och ger en avslappnad vibe.
Glittrig silverklänning från Dazzling - Supersnygg kort klänning i silver från Dazzling med glittrig överdel täckt av paljetter och tunna axelband som korsas i ryggen. Kjolen är i glansigt satinliknande material och har en vippig form. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa!
LINDEX bra 75B - Säljer en ljusblå bh från H&M i storlek 75B. Bh:n har vacker blommig spets över hela kuporna och axelbanden, vilket ger en romantisk och feminin känsla. Perfekt för dig som gillar detaljer och mjuka pastellfärger.
Pälsjacka - Nypris 899 från Nelly, använd 1 gång!❤️‍🩹 pris kan diskuteras vid SNABB affär <3 kram
Koral kofta  - Jätte snygg utan defekter eller tecken på användning. ❤️
Svarta raka jeans från 157 - Säljer ett par svarta jeans från 157 med rak passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har normal midja och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look med lite loose vibe.
AYBL empower seamless shorts - Säljer ett par ljusblå seamless shorts från AYBL i storlek XS. De är högmidjade med bred ribbad linning och scrunch-detalj bak. Perfekta för träning och riktigt sköna att ha på sig. Materialet är stretchigt och följsamt.
Dfyne vision shorts - Säljer ett par turkosa seamless träningstights-shorts från DFYNE i storlek XS. De är högmidjade med ribbad linning och tight passform, perfekta för gymmet eller löpning. Materialet är mjukt och stretchigt, 94% nylon och 6% elastan.
Beige mjukisbyxor från edikted XS - Säljer ett par beige mjukisbyxor från edikted i storlek XS. Byxorna har ribbad struktur, bred resår med snörning i midjan och en loose passform med raka ben. Perfekta för chill dagar och riktigt sköna att ha på sig.