Fabian

Fabian

@fabbe12310
(7)
| Senast aktiv: Denna vecka
7 följare 9 följer 4 annonser


Svart Ralph lauren t shirt - Tja säljer denna riktigt feta Ralph lauren t shirten pga den har blivit för liten. Den passar M-S. Skicket är topklass. Säljer för 349 kr, priset är ej hugget i sten. Tveka inte på att skriva om du har en fundering!
Milan Jersey - Tja säljer denna riktigt feta Milan jerseyn i storlek S. Den är knappast använd någonting då den hängt som prylnad på väggen. Nypris: ca 1000 Mitt pris: 299
Vit Ralph lauren t shirt - Tja, säljer denna feta Ralph lauren t shirten då den icke passar längre. Den är i mycket bra skick och säljer för 299 kr. Skriv om du någon fundering!
Wasted paris hoodie - Tja, säljer nu denna feta Wasted paris hoodien i storlek xs! Tröjan är knappt använd och är i 10/10 skick. Orignal pris: 1000, jag säljer för endast 449 kr! Skriv för minsta fundering och priset är ej hugget i sten!
Zara puffer jacka - Tja, säljer den virala puffer jackan ifrån Zara! Säljer pga av att det är dags för en ny, jackan är i väldigt bra skick, den enda defekten är ett litet hål som jag har sytt ihop noggrant på höger ärm. När man har på sig jackan är det absolut inget man tänker på. Passar S-M. Nypris låg den på 1400 kr, mitt pris: 699 kr, priset är ej hugget i sten! Skriv för funderingar!
Blå Field Jacka - Tja, säljer denna riktigt feta Field Jackan, 10/10 skick, aldrig använts.| Nypris 899| Mitt pris: 449|Priset är ej hugget i sten. Tveka inte på att skriva.
Dondup george - Tja säljer dessa Dondup George med riktigt feta slitningar. Storleken är 31 och säljer pga för små för mig. Skicket är i topklass, inga defekter alls. Säljer för 899 kr, skriv för frågor och funderingar! Pris ej hugget i sten!
Versace Eros Flame - Tja, säljer denna versace eros flame då den inte kommer till användning längre. Det är cirka 30-35 ml kvar. Original pris: 775 Mitt pris: 299
 Nudie jeans  - Tja, säljer dessa riktigt feta nudie jeans då de har växt ur mig. Passformen är slim fit, W är 29 men kan passar lite som 30. De finns inga defekter och säljer för 349. Skriv om funderingar!
Grå Burberry Hoodie - Tja säljer denna riktigt feta burberry hoodien med monogram i luvan. Storleken är M men passar även dig som bär S. Säljer då den inte kommer till användning längre. Tröjan är i riktigt fint skick, tveka inte på att höra av dig om du har några fler frågor!
Merinoull tröja John Henric - Tja, säljer denna merinoull tröja ifrån John Henric för 499 kr. Tröjan är i 9/10 skick alltså knappt använd. Säljer den för att den inte längre passar mig då den krympte i tvätten, så den passar nu dig som bär S med smalare armar och XS
Stickad Ami Paris Tröja - Tja, säljer denna ett till ett stickade Ami Paris tröjan för 899 Kr. Tröjan är i 9.5/10 skick, använd ett fåtal gånger för den var för stor för mig. Skriv för fler funderingar!
Ralph lauren zip - Tja säljer nu denna tvär feta 1 till 1 Ralph lauren zippen då den inte kommer till användning! 10/10  skick och jag säljer för 449! Skriv om minsta fundering!
Replay anbass - Tja säljer nu dessa feta replay jeans i storlek W29 L32! 10/10 skick, ser helt oanvända ut! Pris: 549kr, ej hugget i sten!
Ralph lauren skjorta - Tja säljer nu denna Ralph lauren skjorta i storlek M slim fit för 299 kr! Jätte bra skick, inga defekter. Skriv vid minsta fundering!
Merinoull sweatshirt - Riktigt fin Merinoull sweatshirt från Adaysmarch. Tröjan är i 10/10 skick, inga defekter förutom att den har krympt i tvätten, så den passar XS istället för S. Nypris ligger på 1000kr  jag säljer för endast 279kr!!