Farah

Farah

@fara123
Kalmar | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 0 följer 14 annonser

Hör av er vid frågor! Priset kan alltid diskuteras!



CeraVe Moisturising Cream - CeraVe Moisturising Cream är en vit, parfymfri kräm för torr till mycket torr hud. Innehåller 3 essentiella ceramider och hyaluronsyra som återfuktar och stärker hudens skyddsbarriär. Tuben är vit med blå detaljer och text. Mer än hälften kvar
Röd omlottblus med lång ärm - Trendig röd omlottblus med markerad midja och långa ärmar. Blusen har en djup v-ringning och är tillverkad i ett mjukt, glansigt tyg som ger en snygg look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
W7 Banana Dreams Loose Powder - Banana Dreams Loose Powder från W7 är ett löspuder i en rund svart burk med gul text. Pudret har en ljusgul ton som ger en matt finish och är perfekt för att fixera foundation och highlighta ansiktet. Passar för dig som vill ha en naturlig och fräsch look. Bara test af e!
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity - Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity är en ansiktskräm i en rund burk med guldigt lock. Krämen är framtagen för att ge huden extra elasticitet och fylla ut fina linjer med hjälp av hyaluronsyra. Perfekt för dig som vill boosta din hudvårdsrutin. Bara testade!
Isntree Hyaluronic Acid Sun Cream - Solkräm med SPF 50+ från Isntree. Innehåller hyaluronsyra som återfuktar huden och skyddar mot UVA/UVB. Tuben är vit med blå etikett och har en smidig, kompakt form som är lätt att ta med i väskan. Bara testade
Anua Heartleaf 70 Toner 200ml - Fräsch toner från Anua med 70% heartleaf-extrakt. Kommer i en stilren, vit plastflaska med minimalistisk design och svart text. Perfekt för att lugna och återfukta huden i din dagliga hudvårdsrutin. Innehåller 200 ml. Använd få gånger, nästan fullt kvar.
Dynasty Cream från Beauty of Joseon - En stilren ansiktskräm i frostad glasburk med vit plastlock från Beauty of Joseon. Krämen heter Dynasty Cream och är känd för sin återfuktande formula. Perfekt för dig som vill ha glow och mjuk hud.
Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum - Transparent serum från Anua med niacinamide 10% och TXA 4%. Kommer i en rund glasflaska med pipett och vit kork. Innehåller 30 ml. Perfekt för dig som vill boosta din hudvårdsrutin med glow och jämnare hudton. 70 procent kvar
Mielle Rosemary Mint Strengthening Oil - Mielle Rosemary Mint Strengthening Oil är en närande hårolja för hårbotten och hår, berikad med rosmarin och mynta. Kommer i en brun glasflaska med pipett och grön etikett. Perfekt för dig som vill boosta håret med naturliga ingredienser. Bara testade!
Nomadelic trådlösa hörlurar Solo 202 - Snygga trådlösa over-ear hörlurar från Nomadelic, modell Solo 202. De är svarta med en stilren och modern design. Perfekta för musik, gaming eller videos. Lätta att ta med och använda till mobilen eller datorn.
Remington Ceramic Glide 230 plattång - Plattång från Remington, modell Ceramic Glide 230. Svart design med keramiska och titanbelagda plattor. Maximal temperatur 230°C. Perfekt för att styla håret snabbt och smidigt. Helt ny
Teckwe Handheld Steamer rosa/vit - Säljer en Teckwe Handheld Steamer i rosa och vitt. Perfekt för att snabbt och smidigt ånga kläder och ta bort skrynklor. Kommer med ett borsttillbehör för extra funktionalitet. Enkel att använda och smidig att ta med på resan. Helt ny!
IKEA 365+ tryckkokare 6.3L - Tryckkokare från IKEA 365+ med en kapacitet på 6,3 liter. Tillverkad i rostfritt stål med svarta handtag och säkerhetsventil på locket. Perfekt för att laga mat snabbt och effektivt. Modern design och enkel att använda. Helt ny. Storlek: 6 liter
TP-Link Archer C50 Wi-Fi Router - Säljer en TP-Link Archer C50 AC1200 Dual Band Wi-Fi-router. Routern är vit med fyra antenner och har en stilren, rektangulär form. Perfekt för snabbt och stabilt internet hemma. Levereras i originalförpackning. Helt ny skick, har köpt men använde inte