Filip

Filip

@filip1505
(8)
| Senast aktiv: Idag
10 följare 10 följer 9 annonser



Brun stickad tröja  - Snygg brun tröja från these glory days i 100% merinoull. Tröjan har använts ett fåtal gånger och är i ett riktigt bra skick! Nypris ligger på 999 kr!
Olivgrön tröja från bläck - En stilren stickad tröja från bläck. Tröjan är i gott skick och har mycket kvar att ge!
Mörkgrå stickad tröja  - En tunn grå stickad tröja från selected homme. Tröjan är sparsamt använd och är i ett gott skick!
Blå stickad tröja  - En sjukt snygg stickad tröja från these glory days. Tröjan är i en stålblå färg och är gjord av 100% merinoull. Den är sparsamt använd och fortfarande i väldigt gott skick! Nypris är 999kr.
Mörkblå polotröja  - En stickad polotröja från These glory days i storlek s. Tröjan är använd men fortfarande i gott skick och har inga övriga skavanker.
Mörkblå fullzip - Mörkblå stickad cardigan från Dobber med dubbelzip. Tröjan är använd men fortfarande i gott skick.
Emporio Armani Stronger With You - Jag säljer nu min stronger with you parfym eftersom jag inte använder den så ofta längre. Den har en söt vanilj doft som passar bra på både hösten och vintern. Det är lite mer än hälften kvar i flaskan, alltså ungefär 30ml/50ml.
Mörkblå Barbour Jacka  - En väldigt snygg mörkblå Barbour jacka som är perfekt inför hösten! Jackan är i fint skick och nypris ligger på runt 3000 kr. Jackan är i storlek S och passar om man är runt 180 cm lång. Hör gärna av er vid funderingar!
Zara Straight leg jeans  - Gråa Zara Straight leg jeans i storlek 38 vilket motsvarar ungefär 30/32. Jeansen är använda men är fortfarande i gott skick.
Gröna Lanvin skor - Jag säljer ett par gröna Lanvin cap toe sneakers i storlek 43. Skorna är i använt skick och har några skador på cap toen (se sista bilden). Notera även att sulkräm har använts på sulan! Utöver det har skorna fortfarande mycket liv kvar. Hör gärna av er vid fler frågor eller om fler bilder önskas!
Svart Colmar jacka  - Tjena! Jag säljer nu en riktigt varm vinterjacka ifrån colmar i storlek 46 vilket motsvarar small. Jackan har ett litet hål på högerarmen som syns på bild 3. Hålet syns däremot inte vid användning och är lätt att täcka över med en lagningslapp. Utöver det är jackan i bra skick och perfekt för kalla vinterdagar. Priset är ej hugget i sten!
Grå flanellväst - Jag säljer en väldigt snygg grå flanellväst från Dressmann som är perfekt inför hösten. Västen är endast använd några gånger och är därför i väldigt bra skick. Nypris ligger på 899 kr. Hör av er om ni har några funderingar!
Blå Valentino Flycrew sneakers  - Säljer ett par snygga valentino flycrews i storlek 42. Skorna saknar flertalet nitar men är utöver det i bra skick och sparsamt använda. Box och extra skosnören tillkommer även!
Mörkblå overshirt från Bläck - Snygg mörkblå overshirt från Bläck. Overshirten är använd men fortfarande i gott skick.
John Henric cardigan - Tja! Säljer nu min John Henric cardigan i väldigt bra skick. Om ni har funderingar så är det bara att fråga på!
Philippe Model sneakers  - Ett par riktigt snygga Philippe Model sneakers i jeansmaterial. Skorna är i ett okej skick och har mycket liv kvar! Dem är i storlek 41 men passar även 42.
Lee Daren zipfly - Ett par gråa Lee daren zipfly jeans i fint skick. Storleken är 31/32.
Stickad cardigan  - Snygg beige stickad cardigan från hm i storlek M. Den är i bra skick och har inga defekter alls.  Skriv gärna om ni har funderingar.
Stickad Tenniströja  - Grå stickad tenniströja från Mango. Tröjan har använts ett fåtal gånger och är endast tvättad en gång.
Levis 511 Jeans  - Blå Levis 511 slim fit jeans i storlek 32/32. Väldigt sparsamt använda och inga defekter alls.
Nudie Jeans Grim Tim - Nudie Jeans i modellen Grim Tim. Dem sitter lite litet i storleken
Levis 501 Jeans - Levis 501 jeans i storlek 30/32. Jeansen är i bra skick.
Levis 501 Jeans  - Mörkblå Levis 501 jeans som använts väldigt sparsamt och endast tvättats 2 gånger. Priset kan diskuteras.
J.Lindeberg Jacka  - J.Lindeberg Rick Lightweight Jacka i storlek Medium. Har använts ett tag men har inga defekter och mycket liv kvar! Priset kan diskuteras.