Fredrik

Fredrik

@freddan112
(14)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 2 följer 11 annonser

Yo, rensar garderoben lite till bra priser, så passa på!



Svart vindjacka från Burberry - Snygg svart vindjacka från Burberry med klassiskt beige-rutigt foder och huva. Jackan har dragkedja framtill och justerbar huva med snörning. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk look.
Gråa Air Jordan 4 frozen moments sneakers - Snygga Air Jordan 4 sneakers i ljusgrå och vita toner med meshpaneler och detaljer i silver. Skorna har klassisk snörning, vadderad plös och sula med synlig luftdämpning. Materialmix av mocka, läder och syntet för en clean och modern look.
Svart pufferjacka från sail racing - Snygg svart pufferjacka från Tenson med huva och dragkedja framtill. Jackan har vadderad design, två sidofickor och logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm. Materialet är slitstarkt och vattenavvisande.
18k Guld pläterad Cordell korshalsband från Kejsar - Snyggt halsband från Kejsar. Kommer i original ask. Kedjan är 55cm lång 8mm tjock och är 18k platterad samma går för korset som är mellan storlek/M. Kedjan kan köpas separat för 1499 och kors separat för 1000. Paketpris 2499
Canada goose Macmillan - Säljer en svart pufferjacka från Canada Goose med huva och diskret logga på ärmen. Jackan har en stilren design med raka linjer och stora fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilig. Jackan är vadderad och har en klassisk passform.
Svart vintage handväska i äkta skinn - Säljer en svart handväska i mjukt och äkta skinn med silverfärgad logga framtill. Väskan har två tvinnade handtag och dragskostängning med metallringar. Insidan är ljus och rymlig, perfekt för vardagens alla prylar. Perfekt för dig som vill ha en lyxigare och mer designer aktig väska.
Lady Million Eau My Gold! parfym - Säljer en lyxig parfym Lady Million Eau My Gold! från Paco Rabanne. Flaskan är guldig och elegant, och parfymen kommer i en förpackning på 50 ml. Perfekt för dig som gillar fräscha och exklusiva dofter. Oöppnad
Ralph lauren skor - Ralph lauren skor i storlek 42, perfekta för våren. Skriv vid frågor
Foam runners - Helt Nya
Alexander mcqueen skor - Helt ok skick, pris kan diskuteras
Tommy hilfiger hoodie - Är i bra skick, passar inte mig längre  , prisk kan diskuteras
Moncler windbreaker  - Säljer en svart vindjacka från Moncler i storlek XL. Jackan har huva, stora Moncler-trycket längs dragkedjan, två sidofickor med dragkedja och en bröstficka. Tillverkad i slitstarkt material och har klassisk Moncler-logga på ärmen.
Canada Goose väst - Säljer en svart dunväst från Canada Goose med klassisk logga på bröstet. Västen har hög krage, dragkedja framtill och två stora fickor. Den quiltade designen ger en snygg och sportig look, perfekt för kyliga dagar.
B30 - Säljer detta fina par B30 då dom inte passade mig, dom är använda 1-2 gånger enbart och är i princip sprillans nytt skick.
Canada Goose Black Label - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose Macmillan med huva och tydlig logotyp på ärmen. Jackan har dragkedja, knappar och två stora fickor framtill. Den är quiltad och har en clean look som är perfekt för kalla dagar. Det är den nya black label modellen. Den är i princip aldrig använd utan bara testad. Skriv vid intresse och vid önskan av fler bilder! Pris går att diskutera.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med diskret GG-monogram över hela ytan. Klassisk böjd skärm och justerbar rem baktill i skinn. Sidan har den ikoniska gröna och röda randen. Tillverkad i Italien, materialet är bomull och skinn. Perfekt för dig som vill ha en lyxig streetstyle. Pris går att diskutera
Svart randigt Burberry bälte i skinn - Snyggt svart bälte från Burberry med diskret randigt mönster och silverfärgat spänne. Bältet är gjort i äkta skinn och har en stilren, klassisk design som passar till jeans eller kostym. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer och vill sticka ut. Skriv för frågor! Pris kan diskuteras vid snabbköp
Svart Amiri sweatshirt med örntryck - Svart sweatshirt från Amiri med stort vitt logotryck och en detaljerad örn på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för dig som gillar streetwear med attityd. Säljer då jag inte använder den längre. Hör av vid frågor
Vit sweatshirt från C.P. Company - Vit sweatshirt från C.P. Company med svart logga på bröstet och ikonisk linsdetalj på ärmen. Tröjan har rund hals, långa ärmar och en dragkedjeficka på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Säljer denna då den inte riktigt är min stil, fick den av en släkting i present. Storlek M men skulle även säga att den funkar på personer som har storlek S vanligtvis, jag har S och den funkar på mig. Pris kan diskuteras vid snabbköp.
Svart dunjacka från Canada Goose - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har hög krage, dragkedja och stora fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Pris kan diskuteras vid snabbköp
Moncler Cardigan - Säljer denna Moncler Cardigan då den inte passade mig. Den är i mycket bra skick och väl omhändertagen. Perfekt nu för hösten och även vintern då den håller värmen bra! Skriv vid intresse
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har snörning i huvan, två fickor fram och hel dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilren design med lyxig touch. Använd varsamt och har hållts i väldigt bra skick.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och klassisk röd Polo-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Pris kan diskuteras vid snabbköp
B30 - Säljer dessa vita b30 då dem var för små på mig, dem är endast testade