Arvid

Arvid

@frere1914
(1)
| Senast aktiv: +1 månad sen
3 följare 2 följer 7 annonser



Blå pikétröja från Ralph Lauren - Säljer en stilren marinblå pikétröja från Ralph Lauren i slim fit. Tröjan har klassisk krage, tre knappar framtill och den ikoniska broderade polospelaren på bröstet. Perfekt till sommaren och enkel att matcha med shorts eller jeans. Har bara använt den tre gånger går att få den för 600 vid snabb affär!
J.Lindeberg V-ringad tröja i bomull - Klassisk v-ringad tröja från J.Lindeberg i bomull. Finns i både svart, brun och röd med diskret logga på bröstet. Långärmad modell med ribbade muddar och stilren passform som funkar till allt. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg stil. Vill du köpa en tröja separat så kostar just en tröja 200 kr styck men du kan få alla tre för 500 vid en snabb affär!
Adidas hoodie  - Säljer denna hoodie pga ej har användning av den längre och är för liten, pris kan diskuteras
Champion hoodie  - Säljer denna hoodie pga den är lite sliten vid händerna och ej har användning längre. Pris kan diskuteras
Blå Gant hoodie - Säljer denna hoodie pga har ej användning längre
Björn Borg tröja - Säljer denna tröja för att jag inte har användning längre. Pris kan diskuteras.
Peafperformence väst - Säljer peakperformence väst för att jag inte längre har användning för den… den är i super bra skick, pris kan diskuteras vid snabb affär.
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och två fickor framtill. Broderad marinblå logga på bröstet. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers. Säljer den för att den inte längre passar mig så du kan få den för 500 vid snabb affär!