Gabriel Tirado sjörén

Gabriel Tirado sjörén

@gabbe0894
Stockholm | Senast aktiv: Senaste månaden
4 följare 7 följer 8 annonser
Säljer gamla kläder som inte längre passar


Beige ribbad tröja från East West - Säljer en stilren beige ribbad tröja från East West. Tröjan har en dragkedja vid halsen och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är både bekväm och snygg, ett måste i garderoben!
Mörkgrön tröja från dressman - Säljer en stilren svart tröja från Dressmann i storlek S. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och rund halsringning. Perfekt för en enkel och snygg look.
Svart tröja från Jack & Jones - Säljer en stilren svart tröja från Jack & Jones Originals Studio. Tröjan har en enkel design med långärmade ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Spillde vatten på tröjan i en av bilderna ingen fläck eller så.
Blå jeansshorts från Lindex - Snygga blå jeansshorts från Lindex med klassisk design och knappstängning. Perfekta för en avslappnad stil under varma dagar.
Svart hoodie från Lyle & Scott - Säljer en stilren svart hoodie från Lyle & Scott med deras ikoniska gula logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad look. Passar åldern 11-12 om jag får säga det själv eller helt enkelt om du är runt 155-165
Grå sweatshirt från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå sweatshirt från Ralph Lauren med rund hals och det klassiska logotypbroderiet på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.Säljer då den inte sitter så bra på mig använd fåtal gånger.
Grå Superdry hoodie med tryck - Snygg grå hoodie från Superdry med coolt japanskinspirerat tryck i rött, svart och vitt på bröstet. Tröjan har huva med vita snören och en stor magficka. Perfekt för vardagen.