Gabbe

Gabbe

@gabee1310
Stockholm | Senast aktiv: Idag
7 följare 8 följer 10 annonser



Svart Essentials Fear of God hoodie - Svart hoodie från Essentials Fear of God med stor huva och känguruficka. Tryck med 'ESSENTIALS' och 'FEAR OF GOD' på ryggen samt mindre logga på bröstet. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Grå långärmad topp från Chrome Hearts - Säljer en grå långärmad topp från Chrome Hearts med vita grafiska tryck längs båda ärmarna och logga på bröstet samt ryggen. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika detaljer.
Grå halvzip från Under Armour - Snygg grå halvzip-tröja från Under Armour med svart logga på bröstet. Tröjan har hög krage, dragkedja framtill och svarta paneler på sidorna. Tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som passar perfekt till lager-på-lager.
Röd hoodie från Polo Ralph Lauren - Riktigt snygg röd hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk huva. Har två fickor på magen och den ikoniska lilla loggan broderad på bröstet. Perfekt för en chill och stilren look. Mjuk bomullskänsla och ribbade muddar vid ärmar och midja. Står XL men det passar S och XS
Svart skärp från True Religion - Snyggt svart skärp från True Religion med bred rem i skinn och ikoniskt stort silverspänne i form av varumärkets logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en cool detalj.
Svarta sneakers från Axel Arigato, strl 41 - Svarta sneakers från Axel Arigato i mocka med cool dragkedja framtill istället för klassisk snörning. Snygg vit sula och diskret guldfärgad logga på sidan. Skorna har en stilren och modern look som passar till det mesta.
Polo zip hoodie  - Mörkblå polo zip up bra skick
Svarta och vita Vans Old Skool sneakers - Klassiska Vans Old Skool sneakers i svart och vitt med den ikoniska vita sidoremsan. Skorna har vit sula, snörning och detaljer i mocka och canvas. Perfekta för dig som gillar streetstyle och skatekänsla. Snygga och tidlösa sneakers som passar till det mesta.
Adidas Harden Volume 7 orange sneakers - Säljer ett par Adidas Harden Volume 1 sneakers i en riktigt fet orange färg. Skorna har snörning, rund tå och en mix av textil och syntetmaterial. Perfekta för basket eller streetstyle. Snygg design med vita detaljer på sulan och bekväm passform.
Beige True Religion t-shirt M - Snygg beige t-shirt från True Religion i 100% bomull. Framsidan har en vit logga på bröstet och baksidan har ett stort grafiskt tryck med texten 'True Religion 2002'. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Svarta sneakers från Rick Owens - Säljer ett par svarta sneakers från Rick Owens med vit sula och vita snören. Skorna har en kontrasterande vit detalj på sidan och är tillverkade i mocka och skinn. Klassisk låg modell med rund tå och platt sula, perfekta för en clean och edgy stil. Pris kan diskuteras 👌
Vit BAPE t-shirt med ape-print - Vit t-shirt från BAPE med stort svart ape-ansikte tryckt på framsidan och en svart siluett på baksidan. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i Japan i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Ami tjocktröja - Storlek S men passar xs
Svart Acne Studios t-shirt Stockholm - Svart t-shirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och stilren look. Storlek M
Svarta Kevin Durant 14 basketskor  - Snygga Kevin Durant sneakers i svart med vita och limegröna detaljer. Skorna har ett unikt mönster och snörning för en säker passform. Perfekta för basket eller vardagsbruk. Storlek 42 kan träffas inom Stockholm, Ny pris 1975kr
True religion t-shirt - Navy blue true religion t-shirt. Storlek S, Pris kan diskuteras. Kan mötas inom Stockholm