Gresa000

Gresa000

@gresa000
(3)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare 0 följer 3 annonser



Nike hoodies  - 4  snygga hoodies från Nike i olika färger.  Båda har klassisk huva med dragsko, magficka och Nike-logga broderad på bröstet. Perfekta för en avslappnad streetwear-look. Tillverkade i mjuk bomullsblandning för extra komfort.  Pris: 149 Kr styck, köpta för 599 kr st
Nike airforce 1 white - Köpte för 3 år sedan för 1199 kr på footish. Använda på min student och några gånger utöver det. Skorna är i fint skick men säljer dom då jag inte använder dom längre.
Christmas onepiece - Onepiece från shein köpt för 329 kr. Använt en gång förra julen men säljer nu pga att den sitter för tajt på mig. Storlek L men den är som en M då den är liten i storlek
Nike air force 1 low black - Storlek 36,5  Köpt för 1099 kr från jd sports för 2 år sen. Använde några gånger sommaren 2021, sen dess har de bara legat hemma då jag inte använder dom längre.
Overshirt/ skjorta  - Blå svart grå skjorta som jag använt några enstaka gånger. Köpt för 179 kr
Reflex jacka  - Helt ny jacka från shein, Aldrig använd pga av fel storlek. Köpte för 179 kr