Gurra

Gurra

@gw1904
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 4 följer 2 annonser

Kan mötas upp i Stockholm



Derek J-Lindberg marinblå bomberjacka med dragkedja - Klassisk marinblå bomberjacka med dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och midja. Jackan har två snedställda fickor och en stilren, minimalistisk look. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös stil.
J Lindeberg derek jkt  - Snygg marinblå med dragkedja och knappar. Perfekt för en stilren look. Jackan har korta ärmar och en klassisk design.
Gant T-shirts  - Regular fit, sparsamt använda strl (S)
T-shirts med tryck från Nakata (ej använda) - Två t-shirts från Nakata med unika tryck. Den gråa har ett motiv av De-rossi med tatuerade armar i röd tröja. Den vita har en illustration av Totti. Perfekta för dig som gillar stilrena och sportiga motiv. Paketpris  :400 annars 249
Vita Adidas Stan Smith sneakers - Klassiska vita helt oanvända Adidas Stan Smith sneakers med marinblå detalj på hälen. Perfekta för en stilren look. Skorna har snörning och är tillverkade i syntetmaterial.
Napajiri jacka - Napajiri anorak jacket storlek M-Navy
Stone Island crewneck  - Svart crewneck från Nitty Gritty oanvänd men tyvärr för stor i storlek för mig. Mötes upp på Kungsholmen alternativt Södermalm. (Ordinarie pris 2400)
Polo Ralph Lauren - Polo Ralph Lauren pullover tröja. Tunnt stickad cashmere tröja i bra skick. Storlek S.
Ben Sherman Sweatshirt  - Ben Sherman Target Sweatshirt- Storlek Small (Stor i storleken) Sparsamt använd.
Ben Sherman  - Ben Sherman sweatshirt white- Storlek S (Normal i storleken)