Hedda

Hedda

@hedda4444
(4)
Stockholm | Senast aktiv: +1 månad sen
6 följare 2 följer 1 annonser



Röd tub topp från Forever 21 - Storlek S, bra skick. Snygg och har som gummi inuti så den hålls upp bra.
Mönstrad tubtopp med knyt - Säljer en färgglad tubtopp med blått och rött paisleymönster. Toppen är axelbandslös och har knyt i ryggen för en justerbar passform. Storlek M men passar fler eftersom den knyts. Perfekt för varma dagar och ger en snygg siluett.
Röd/rosa balklänning  - Snygg balklänning som jag aldrig använde - den har ingen storlek men passar nog alla eftersom den knyts med band. Kvalitén på materialet är inte så bra, därför säljs den för så billig men den funkar absolut och är bekväm.
Snygg långarmad topp med tryck - Är som en babydoll topp fast med inbyggda långa ärmar. Står storlek 146/152 men den passar bra och lägger sig fint nedanför naveln på mig som är storlek S.
 Väska från guess  - Vit axelväska från Guess, rätt stor & med många olika fickor så den får plats med mycket. Väskan flagnar, som man ser i bilderna. Det går att fixa men jag har ej tid & säljer därför den.
Vinröd linnetopp från Nelly - Snygg vinröd linnetopp från Nelly med spetsdetaljer och smala axelband. Toppen har en v-ringad design och en liten rosett framtill. I bra skick, säljer för den inte passar mig. Är i storlek XXS men är strechbar och passar även större storlekar.
Lågmidjade jeans  - Snygga jeans från märket Bb2, säljer pga att de är lite för små, bra skick. De är väldigt lågmidjade och straight i passform. Midjemått är 37cm, midjehöjden 16 cm, innerbens längden är 82cm 💓
Juicy Couture byxor & linne  - Juicy Couture byxor & linne 300 kr, (separat: linne 110 kr, byxor 200 kr) Byxor är i storlek S och linnet är i storlek XS, köpt från Urban Outfitters. Linnet har en liten nagelacks fläck på framsidan, annars i bra skick, skriv för bilder på!
Y2K Rosa baby tee - DKNY Baby Tee köpt second hand, storlek S - skriv för bilder på
Döskalle y2k t-shirt - Roberto Geissini T-shirt med rhinestones, oanvänd, storlek S men är stretchig och hade nog passat XS-L - skriv för bilder på!
Hello Kitty Kofta - Fluffig Hello Kitty kofta köpt second hand, storlek S, har 2 små fläckar på högra arm. Använd gärna köp nu!
Lågmidjade Cargo Shorts - Beiga lågmidjade cargo shorts i storlek S, original pris är 399 kr från urban outfitters. I perfekt skick, använt fåtal gånger. Gratis frakt.