Grish/sthlmstil

Grish/sthlmstil

@hej526
(1)
Norrköping | Senast aktiv: Denna vecka
5 följare 4 följer 3 annonser
Säljer bra kläder


Svart hoodie från Polo Ralph Lauren - Svart hoodie från Polo Ralph Lauren med gul broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja framtill och mjukt fleecefoder. Perfekt för chill dagar och har en klassisk streetstil. Storlek S.
Mörkblå sneakers med broderad stjärna - Säljer ett par mörkblå sneakers med vit sula och grå snörning. Skorna har en broderad stjärna i orange och blå på sidan samt detaljer i mocka vid tån. Perfekt för dig som gillar en clean look med lite extra edge.
Valentino Rockrunner sneakers camouflage äkta! - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och beige camouflagemönster, mörkblå och vinröda detaljer samt svarta snören. Skorna har platt sula och är tillverkade i mocka och skinn med coola nitar på hälen. Dom är köpta i valentino butiken men har tyvärr inte boxen kvar😔
Grisch  - Christian Louboutin, storlek 39, använd 1 gång 3200 kr