enh16

enh16

@hejhej12567
(4)
Stockholm | Senast aktiv: Idag
6 följare 2 följer 4 annonser



Ugg boots - UGG Adirondack stövlar  Bra skick, har mer att ge!   Storlek 37
Max mara mango  - Max Mara Mango kappa Storlek XS Svart  I gott skick och har mycket mer att ge! Den har lite defekter så som skav vid ena fickan, samt på bältet (se bilder) - detta kan en skräddare enkelt fixa. Vilket har tagits med i beräkningen av priset. I övrigt är den fin!  Jag har även bytt ut hällorna i sidorna för bältet, då de tidigare släppte och var väldigt sköra.
SÖKER Avora - Söker den här kappan från Avora. I storlek 34 eller 36!
New Balance - New Balance sneakers i rosa / creme färg.  Använda några gånger och fortfarande i fint skick!   Storlek 37.
Edblad rodondo knot - Säljer en helt oanvänd knot ring ”redondo” från Edblad. Storlek Medium.
FurStockholm Lilly - Näst intill oanvänd jacka från FurStockholm i modell Lilly. Endast haft den på mig påväg till kontoret (insåg att den inte passade mig). Jackan når vanligtvis till vaderna men är upplagd hos skräddare och når till knät.
Stövlar - Bruna stövlar i skinnimitation från Mango, strl 38. Använda en gång: i utmärkt skick.
Holdit - Säljer ett knappt använt laptopfodral från Holdit  Färg: svart  Storlek: 16”
Overknee boots - Overknee stövlar i skinnimitation från zara, strl 37. Använda två ggr: i utmärkt skick.
Hollies mössa - Hollies mössa med pälsboll i äkta päls  Bra skick!