Eric

Eric

@hejhej2225
(4)
| Senast aktiv: Idag
8 följare 0 följer 5 annonser


Supreme svart axelväska Cordura - Supreme axelväska i svart Cordura-material med justerbar rem där Supreme-loggan är tydligt broderad. Väskan har en dragkedja framtill och en kompakt, fyrkantig form. Perfekt för att bära dina essentials och ge din outfit en streetwear-vibe.
Ralph lauren sherpa fleece  - Riktigt mysig och fluffig hoodie från Ralph lauren i sherpa fleece
SWEET SKTBS x PEPSI HOODIE  - Använd men fint skick
SWEET SKTBS Tyg jacka tunn - Tunn tygjacka fint skick Väldigt stor i storlek är Small men passar medium
Sweet SKTBS Sweatshirt - Använd men fint skick
Nike Air Force 1 x Supreme sneakers - Nike Air Force 1 Supreme sneakers i helvitt skinn med röda Supreme-loggade skosnören och Supreme box logo på sidan. Klassisk rund tå, perforerad tåbox och platt sula. Snygg och clean design med streetwear-vibe, perfekt för dig som gillar limited edition och hype.
Blå Arc'teryx BETA AR - Säljer en mörkblå Arc'teryx BETA AR i storlek L. Jackan är tillverkad i slitstark Gore-Tex, har huva, flera dragkedjeförsedda fickor och snygg logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka till vardagsäventyr eller ett bra skal till skidåkning.
Svart Arc'teryx beta AR - Arc'teryx svart Beta AR med Gore-Tex Pro-material, huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Snyggt Arc'teryx-logo på bröstet och detaljerad insida med extra ficka. Perfekt för dig som gillar outdoor och vill ha en jacka med clean look. Bra skal till skidåkning
RL CABLE HALFZIP - Ralph Lauren kabelsstickad
Moncler hybrid cardigan - Marinblå moncler hybrid cardigan FRÅN MONREPS
Nike Supreme AF1 Black - Size 43
SL06 - Size 43