Elin

Elin

@hejsan_svejsan123456
| Senast aktiv: +1 månad sen
6 följare 3 följer 13 annonser


Low waist bootcut Levi's 479 Booty Flare Fit jeans - Mer low waist än vad de ser ut, även mer utsvänga än vad de ser ut! Midjemått ca 35cm och innerbensmått ca75cm. Blå Levi's 479 Booty Flare Fit jeans med snygg utsvängd bootcut och slitningar framtill. Jeansen har har kontrastsömmar och normal passform. Perfekta för dig som gillar stockholmstil och vill ha ett par jeans med flare. På ett få tal ställen har de vart hål i men det är igensytt så hade man inte vetat det så hade man inte märkt det!💕 Ord pris 1045kr, tydligare bilder finns på zalando!💕
Sliver örhängen  - Ca 3 cm långa och 2 cm breda. Passar till de mesta. Bra kvalite, har använt dem typ 1 gång.
Guldigt märkes armband  - Fint, guldigt, basic armband  Jag har typ aldrig använt detta så de är fortfarande väldigt nytt och fräscht, samt en riktigt bra kvalite. Ord pris ca 150 kr eller mer.
Snyggt armband  - Man kan göra den olika stor så den passar till vem som helst. Jag har använt den ganska många gånger men den är fortfarande lika fräsch och jag ser inte ett ända märka på den.
Pärl-diadem  - Enkelt diadem, små söta pärlor, passar till det mesta, pärlorna är ungefär 0,5 cm breda, ord pris 69 kr
Två söta hårspännen - Den med pärlor är ungefär 5 cm lång och den andra är ungefär 3-4 cm. Jag har typ använt dom här typ 1 gång så dem fortfarande väldigt nya och fräscha.
Silver armband - Jättte gulligt litet armband, med små pärlor och små ”diamanter” Jättere kvalite, Stockholmsstil
Guldigt märkes-armband - Ett litet guldigt armband, märket snö, ord pris 199 kr, Stockholmsstil
Kort ljusblå kjol - Stockholmsstil-perfekt till en vit tröja- oklart vilket märke- jätte jätte söt
Söt orange kort kjol - Jättesöt kort kjol som passar jätte fint till kanske ett linne eller en hoodie. Jätte bra kvalite
Gul kort tajt klänning - Jag har inte haft den så länge men ändå har jag märkt hur bra  kvalite den är. Jättegullig klänning som passar till de flesta tillfällen
Mörk brun hoodie (utan luva) - Jättefin basic mörk brun tröja. 40 graders tvätt, jätteskönt att ha till hösten när det börjar bli lite kallt.
Jättefin ljusblå stickad tröja - Jag har inte alls användt den mycket (den är väldigt ny.) Bra matriall, 30 graders tvätt, bra kvalite.