Isa06892

Isa06892

@isa06892
| Senast aktiv: Idag
3 följare 9 följer 34 annonser



Svart croppad topp med fyrkantig ringning - Snygg svart croppad topp med fyrkantig ringning och korta ärmar. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial som sitter skönt på kroppen. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol. Har används en gång.
Svart ribbad långärmad topp - En svart ribbad långärmad topp med volangkant vid halsringningen och ärmsluten. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ett mjukt stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en enkel men snygg look.
Svart offshoulder topp med spets - Snygg svart offshoulder blus med bred volangkant i spets och broderade detaljer. Blusen har en luftig passform och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i bomull för en skön känsla och trendig look.
Vit långärmad tröja från Levi's - Klassisk vit långärmad tröja från Levi's med rund halsringning och den ikoniska röda Levi's-loggan på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en clean look.
Tight vit t-shirt från Zara - En klassisk tight vit t-shirt från Zara med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som passar perfekt till alla outfits. Enkel och stilren design utan tryck eller detaljer. Har använts 1 gång
Ljusblå skinny jeans  - Säljer ett par ljusblå skinny jeans med hög midja och råa, fransiga benslut. Jeansen har klassisk femficksdesign och är tillverkade i stretchigt denimtyg för en bekväm passform. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Blå denimshorts med upprullad kant - Snygga blå jeansshorts i klassisk denim med upprullad kant och femficksmodell. Shortsen har hög midja, bälteshällor och dragkedja med knapp framtill. Perfekta för varma dagar och enkla att matcha med olika toppar.
Mörkblå bootcut jeans - Säljer ett par mörkblå bootcut jeans med klassisk femficksdesign och utsvängda ben. Jeansen har hög midja och kontrastsömmar som ger en snygg retrovibe. Perfekta för dig som gillar en tidlös och trendig look.
Svart jeanskjol med rå kant - Säljer en svart jeanskjol med rå, fransig kant nertill och klassiska fem fickor. Kjolen har bälteshällor och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Vita jeansshorts med fransig kant - Säljer ett par oanvända vita jeansshorts med hög midja och fransig kant nertill. Shortsen har fyra fickor, bälteshällor och dragkedja med knapp framtill. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad look.
Svarta raka kostymbyxor - Svarta kostymbyxor med raka ben. Byxorna har pressveck framtill och stängs med dragkedja. Perfekta för en stilren och klassisk look. Materialet ser ut att vara en blandning av polyester och viskos.
Huda Beauty Easy Bake löspuder - Helt nytt löspuder från Huda Beauty i nyansen banana bread. Kommer i en fyrkantig svart burk med siktlock och har en ljus beige färg. Perfekt för att fixera foundation och ge en matt finish. Förpackningen innehåller 20 g.
Blå denimshorts från Zara - Säljer ett par blå denimshorts från Zara i storlek 34.
Ariana Grande parfym God is a woman - Säljer en oanvänd Ariana Grande parfym i smidig 10ml sprayflaska.
Ariana grande parfym God is a woman - Oanvänd Ariana grande parfym ”God is a woman”
Svart kort kappa  - Helt ny oanvänd stilren svart kappa från Design by Si med dubbelknäppning och breda slag. Kappan har två stora fickor framtill och dekorativa knappar vid ärmsluten. Tillverkad i ett tjockare material som ger en klassisk och tidlös look.
Svarta sandaler med remmar - Stilrena svarta sandaler med tunna, glansiga remmar och fyrkantig tå. Sandalerna har låg klack och en minimalistisk design som passar perfekt till sommarens outfits. Materialet ser ut att vara syntetiskt läder och de har en modern look.
MILK glow primer - Oanvänd Milk glow primer i en genomskinlig plastflaska med pump. Färgen är varm beige med gyllene underton och flaskan har holografiska detaljer på framsidan. Enkel att dosera tack vare pumpen och perfekt för en jämn bas.
Helt ny marinblå långklänning med öppen rygg - Oanvänd elegant marinblå långklänning med djup v-ringning fram och öppen rygg med knytband. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, vilket ger en stilren och modern look. Perfekt för speciella tillfällen där du vill sticka ut.
Isadora Bronze Stick bronzer - Oanvänd Krämig bronzer i stickformat från Isadora. Färgen är en varm brun nyans som ger en naturlig solkysst look. Enkel att applicera och bygga upp för önskad intensitet. Perfekt för att skulptera och definiera ansiktet. Kommer i en smidig plastförpackning.
Sol de Janeiro Cheirosa 76 parfym - Fräsch parfym från Sol de Janeiro. Cheirosa 76 har en modern och stilren design, perfekt att ha med sig i väskan. Använd 3-4 gånger
Sol de Janeiro Cheirosa 40 parfym - Sol de Janeiro Cheirosa 40 är en parfym som är perfekt för dig som vill ha en fräsch och tropisk doft med brasiliansk inspiration. Använt två gånger så den är i princip helt full.
Brun långärmad topp med spets - Helt ny, oanvänd Mörkbrun långärmad topp med v-ringning och fina spetsdetaljer vid halsringning och ärmslut. Figurnära passform och croppad längd, perfekt för en trendig look.
Beige stickad tröja  - Helt ny stickad tröja från Object med hålmönster och rund halsringning. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och ger en cool, avslappnad vibe.