Isabelle

Isabelle

@isabelle234567
(3)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 3 följer 2 annonser

!!!står ej för postens slarvfel eller frakt!!! Inga returer



Svart trekvartsärmad tröja - Säljer en svart oversized stickad tröja med bred passform och halvlånga ärmar. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid hals och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Trekvartsärmad kofta - Jätte fin vit kofta med svarta detaljer. Står ingen storlek på lappen men skulle säga att den är i xs-s💓
Beige topp med knyt i midjan - Säljer en beige topp med rund hals och korta ärmar. Toppen har en snygg knytning i midjan som ger en cool och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en avslappnad stil.
Svart stickad tröja med paljettränder - Säljer en svart stickad tröja med glittriga paljettränder över hela tröjan. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill ha något extra till din outfit.
Stickad tröja från other stories - Säljer en fluffig stickad tröja från Filippa K i svart och vitt. Tröjan har ett coolt diagonalt mönster, rund halsringning och långa ärmar. Materialet är mjukt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena men ändå unika plagg.
spetsblus - !intressekoll! funderar på att sälja eftersom den aldrig har kommit till användning. nyskick å aldrig kommit till användning (första bilderna lånade men är exakt likadan)
Beige kjol med knytband - Charmig beige kjol med elastisk midja och knytband. Kjolen har en smockad design upptill och dekorativa detaljer i tyget.
Vit och blå kjol med mönster - Charmig kortkjol i vitt med blått mönster. Kjolen har en volangdetalj och knappar framtill, vilket ger en söt och lekfull stil. Perfekt för varma dagar.
Vit Woodstock t-shirt - Säljer en vit t-shirt med Woodstock '69-tryck i blått och rött. T-shirten har korta ärmar och är gjord i ett lätt och bekvämt material.
Randig tröja från Zara - Säljer en randig tröja från Zara i beige och blått. Tröjan har trekvartsärmar och är perfekt för en avslappnad stil. Den är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Vit kortärmad pikétröja från Lacoste - Säljer en klassisk vit pikétröja från Lacoste med korta ärmar och knappdetalj vid halsen.
Vit kortkjol med knappar - Snygg vit kortkjol med veckad design och knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Randig linnetopp - Säljer en stilren randig linnetopp i svart och vitt. Perfekt för en avslappnad look. Toppen har en klassisk passform och är ärmlös, vilket gör den idealisk för varmare dagar.
Blå jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans med slitningar på knäna och en reva vid bakfickan. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Säljer då de inte passar på mig.
Svarta sandaler från Inuikii - Snygga svarta sandaler från Inuikii med flätad design. Perfekta för en avslappnad stil. Ordinarie pris: 2000kr säljer för 900kr.
CHIMI-04 grå - Superfina grå 04! Använt ca 3 gånger!💗💗
Hollister shorts💗💗 - Superfina shorts som tyvärr inte passar mig!!💗💗