Jami

Jami

@jamijam777
(2)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
10 följare 3 följer 8 annonser
Rensar saker jag inte har någon nytta till längre! kan mötas upp i Stockholm♡


Lana del Rey vinyl - Säljer en vit, transparent skjorta med klassisk spetsig krage och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och är gjord i ett tunt, lätt material som ger en clean och stilren vibe. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.
Svart axelväska från mango - Stilren svart axelväska från mango i slätt skinn med magnetlås i guld och justerbar beige axelrem med svarta skinn- och gulddetaljer. Väskan har ett rymligt fack och en innerficka för småsaker. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.
Mörkblå kappa från Pull&Bear - Stilren mörkblå kappa från Pull&Bear med breda slag, dubbelknäppning och knappar vid ärmslut. Kappan har en klassisk, rak passform och är fodrad för extra komfort. Perfekt för dig som vill ha en tidlös look med lite edge.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem med kedjedetaljer. Tillverkad i strukturerat skinn och har logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
It Starts With Us - En uppföljare till succén 'It Ends With Us'! Följ Lily och Atlas när deras vägar korsas igen och gamla känslor väcks till liv. Perfekt för dig som gillar starka känslor, relationer och berättelser om att våga börja om.
Kappa - En jätte fin kappa som jag hade köpt second hand men har aldrig använt sedan dess. Perfekt till hösten och våren💕
BTS - Bok om K-Pop gruppen BTS🩷
BTS album - Säljer min BTS Skool Luv Affair🎀 Allt ingår och är i bra skick!!
Blå bootcut jeans från True Religion - Snygga blå bootcut jeans från True Religion med klassiska kontrastsömmar och markerade bakfickor. Jeansen har låg midja och är tillverkade i slitstarkt denim med lätt tvättad look. Perfekta för dig som gillar en retro vibe och vill sticka ut.
Beige axelväska från Gina Tricot - Stilren beige axelväska från Gina Tricot i slätt syntetmaterial. Väskan har långa axelband, snygg guldfärgad vridknäppning och rymligt innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en enkel men trendig väska med plats för allt du behöver.
Svart axelväska i skinn med detaljer - Säljer en svart axelväska i skinn med både handtag och axelrem. Väskan har dragkedja upptill, dekorativa nitar och dragkedjeficka framtill samt långa skinnband som detaljer. Kan mötas upp i centrala Stockholm!
Palestinsk fotbolls jersey  - Palestinsk fotbolls tröja för en väldigt billig pris. Kvalitet är väldigt bra. Har aldrig använt den.🍉🇵🇸
BTS - Säljer böcker för 30kr! Den första boken är bara för 10kr🎀