John

John

@johannes004
Göteborg | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 0 följer 14 annonser

Tja, här säljer jag mina gamla kläder som ej används dom är oftast i mycket bra skick, då jag bara har använt dom ett antal gånger👍🏻👍🏻😁🥂🍾



Svart pufferjacka från Sail Racing - Säljer en svart pufferjacka från Sail Racing med huva och reflekterande detaljer på ärmarna. Jackan har dragkedja framtill och är tillverkad i slitstarkt syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.
LA keps  - 🧢
Svart dunväst från Zara - Säljer en svart dunväst från Zara med storlek S, en hög krage och diskreta fickor på sidorna. Västen har dragkedja och tryckknappar framtill, perfekt för lager på lager och enkel att styla till olika outfits.
Svart Vintage bomberjacka med rutigt foder - Säljer en Vintage svart bomberjacka med rutigt foder i vinrött och blått. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knapp och ribbade muddar vid ärmar och midja. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, loose passform.
Brun jacka med svart krage - Säljer en brun jacka med svart krage och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och en bröstficka samt quiltat svart innerfoder. Materialet är slitstarkt och jackan har en klassisk, rak passform som funkar till många olika stilar.
Svart mocka jacka med dragkedjor - Snygg mörkblå jacka med ståkrage och flera dragkedjor, inklusive två snedställda fickor och en bröstficka. Jackan har en stilren look och passar perfekt till både jeans och sneakers. Fodrad insida för extra komfort.
Zara - Säljer en stilren mörkblå vindjacka från Zara. Jackan har klassisk krage, två stora fickor framtill och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en enkel och lätt jacka till vardags. Materialet är polyester och jackan har lång ärm.
Svart mocka bomberjacka - Säljer en svart bomberjacka från Zara i mjuk mocka. Jackan har klassisk bomberkrage, muddar vid ärmslut och nederkant samt dragkedja framtill. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Svart overshirt i mocka-look - Snygg svart overshirt med mjuk mocka-känsla. Klassisk krage, knappstängning framtill och en bröstficka. Perfekt lager-på-lager-plagg för dig som gillar stilrena och minimalistiska outfits. Köpt på Zara.
Svart pufferjacka från Matterhorn  - Säljer en svart pufferjacka från Matterhorn med gul insida och detaljer. Jackan har huva, dragkedja i gult, bröstficka och broderad patch på ärmen. På bröstet står det 'Nordic Wellness'. Perfekt för kalla dagar och skidåkning.
Svart vindjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart vindjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Jackan är lätt, har huva och dragkedja framtill. Den är packbar och kan enkelt vikas ihop till en liten påse, perfekt att ta med överallt.
Svart rock från Wayfarer, storlek L - Säljer en svart rock från Wayfarer i storlek L. Jackan har klassisk krage, dragkedja och knappar framtill samt flera fickor med dragkedja. Materialet är ullblandning med fodrad insida för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och stilren look.
Svart klassisk rock från Berkeley - Säljer en svart klassisk rock från Berkeley, modell Carmel Classic Coat. Rak passform med krage, diskreta knappar och dragkedja vid bröstfickan. Snygg och stilren design som funkar till allt. Materialet är polyester och jackan har långa ärmar. Bilden från Google är inte exakt den utan ungefär!
Svart kappa från Italian Job, ull/kashmir - Stilren svart kappa från Italian Job i storlek 52. Tillverkad i en lyxig mix av ull och kashmir med slät yta och klassisk krage. Kappan har knäppning framtill, diskreta sidofickor och helfodrad insida med snygga detaljer.