Julian

Julian

@julian2003
| Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 3 följer 8 annonser


Sweatshirt med dragkedja - Snygg tröja men lite solblekt efter 1 sommar. Köpte den för 349kr därav de billiga priset
Selected Homme zip - Snygg zip tröja från ett bra varumärke. Köpt för 879kr och är helt felfri. Säljer för den är förliten. Bästa tröjan jag någonsin haft men köpte för liten storlek.
Billiga jeans - Köpt för längesen. Ingen aning om för hur mycket därav priser. Hittar inte vad de är för märke. Snygga men för små för mig. Snygga för skaters då dom är rätt vida
Woodbird jeans - Relativt oanvända jeans från Woodbird. Felfri. Stlk 31/32. Baggy jeans. Köpt för 900kr från Nlyman  50% rabatt
Skater Jeans - Snygga gråa jeans Strl 32/32 köptes på Junkyard för 849kr. Felfria!
Snygg Hoddie - Köpt från Weekday för 2 år sedan. Använt kanske 10 gånger. Inte helt säker på priset men runt 500kr. Kvaliten är som ny.
Knappt använd - Säljer tröjan då jag redan har ett flertal liknande. Köpt för 349kr säljer för 149kr
Topman Piketröja - Har testat plagget 2 gånger men då de inte är min stil väljer jag att sälja den. Köpt för 549kr
Linneskjorta - Snygg linne skjorta inför sommaren. Inte använd då den var för liten. Lappen kvar. Köpt för 400kr  Slim