Kevin

Kevin

@kevin194
| Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 15 följer 5 annonser

Jag är grisch det är klart jag har autism



Blå kortfodral från G*yard - Snyggt blått kortfodral från G*yard med klassiskt mönster och flera kortfack. Tillverkat i läder och canvas med G*yards ikoniska logga framtill. Perfekt för att hålla koll på dina kort med stil.
Rosa korthållare från G*yard - Supersnyggt rosa kortfodral från G*yard med klassiskt mönster och flera kortfack. Tillverkat i canvas och läder, perfekt för dig som vill ha något både stilrent och trendigt i väskan.
Ljusrosa t-shirt från Polo Ralph Lauren - Snygg ljusrosa t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och liten blå logga broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för skön känsla och normal passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Marinblå t-shirt Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk röd broderad logga på bröstet. Modellen är custom slim fit med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk 100% bomull, perfekt för en clean och stilren look.
Svart mössa från Moncler - Svart ribbstickad mössa från Moncler med uppvikt kant och klassisk Moncler-logga framtill. Snygg och enkel design som passar till allt, tillverkad i mjukt stickat material. Perfekt för kalla dagar och ger en clean look.
Svart truckerkeps med vit tryck - Snygg svart truckerkeps med vit mesh på baksidan och ett vitt tryck framtill som föreställer en byggnad eller ett fartyg. Kepsen har böjd skärm och justerbar passform. Perfekt för en avslappnad streetstyle.
G*yard korthållare grå - Snyggt grått kortfodral från G*yard med klassiskt mönster och flera kortfack. Tillverkat i läder med G*yards logga präglad på framsidan. Perfekt för att hålla koll på dina kort med stil.
Vinröd korthållare från G*yard - Snygg vinröd korthållare från G*yard med klassiskt mönster och flera kortfack. Tillverkad i läder med G*yards ikoniska handmålande mönster framtill och baksida. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv accessoar.
Golden Goose vita sneakers  - Golden Goose sneakers i vitt läder med grå mockadetaljer, grå stjärna på sidan och blå häl. Grå skosnören och vintage-inspirerad sula. Klassisk låg modell med GGDB/SSTAR-tryck på sidan. Levereras med originalkartong och certifikat.
Svart t-shirt Polo Ralph Lauren M - Svart t-shirt från Polo Ralph Lauren i custom slim fit. Klassisk rund hals och kort ärm, med den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en clean och stilren look.
Svart sweatshirt från Stone Island - Svart sweatshirt från Stone Island med klassisk rund hals och ribbade muddar. Ikonisk logotyp-patch på vänster ärm med gul och grön brodering. Tröjan är tillverkad i mjuk bomull och har en clean, stilren look som passar perfekt till streetwear.
Replay Hyperflex jeans blå W31 L34 - Säljer ett par Replay Hyperflex jeans i klassisk blå tvätt. Jeansen har raka ben, fem fickor och snygga slitningar framtill. Materialet är stretchigt för extra komfort och passformen är normal. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans.
Replay Hyperflex svarta jeans, W30 L30 - Svarta Replay Hyperflex jeans med slim fit och klassisk femficksdesign. Jeansen är stretchiga och sitter tajt längs benen. Perfekta om du gillar en modern och stilren look. Materialet är mjukt och följsamt för extra komfort.
Replay Anbass jeans blå, stl 29/32 - Säljer ett par Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med slitna detaljer och snygg faded effekt. Klassisk femficksmodell med röd söm på insidan och raka ben. Jeansen har en modern, smal passform som sitter snyggt.