Lovisa Gjertz

Lovisa Gjertz

@klara123fara
Skåne | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 3 följer 6 annonser



Beige fluffig stickad tröja - Mysig beige stickad tröja från Carin Wester i fluffigt material. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Ljusblå raka jeans  - Säljer ett par ljusblå jeans med raka ben. Jeansen har klassiska fem fickor och en avslappnad passform. Perfekta för en trendig och avslappnad stil. Materialet är 100% denim och de har en snygg tvättad look.
Blå topp med spetsdetaljer från Hampton Republic - Blå topp i mjuk bomull med fina spetsdetaljer över axlar och rygg. Toppen har rund halsringning och är ärmlös med avslappnad passform. Perfekt för en enkel men söt look.
Röd kofta från Gina Tricot - Snygg röd kofta från Gina Tricot med rund halsringning och ribbade kanter. Koftan har en enkel knapp framtill och är tillverkad i mjukt stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en chill look. Koftan är i mycket bra skick och har endast använd 1 gång.
Vinrött linne med spetsdetaljer  - Snyggt vinrött linne i satin med tunna axelband och spetsdetaljer vid urringning och nederkant. Modell med slits på sidan, perfekt för en lyxig känsla. Materialet känns mjukt och glansigt mot huden. Linnet är från esprit.