Linnea Grosen

Linnea Grosen

@kopbok123
(3)
| Senast aktiv: Idag
1 följare 0 följer 9 annonser
Säljer mycket damkläder, smycken och böcker. Bara att höra av dig om du har frågor!💖


Set med 9 st sminkborstar  - Säljer ett komplett set med sminkborstar i. Inkluderar powder brush, setting & highlighter brush, shading brush, blending brush, brow & lash brush samt flera mindre borstar för detaljer. Vissa har aldrig använts. De som har använts är såklart tvättade och rena.
Mavala Nail Shield duo för naglar - Tvåstegssystem från Mavala med Nail Shield Phase 1 (vit, nylonfiberbas) och Phase 2 (beige, skyddande sealer). Testat en gång men inget jag använder.
Caudalie Beauty Elixir Face Mist - Caudalie Beauty Elixir är en ansiktsspray i en frostad glasflaska med guldig kork. Innehåller 100 ml och ger en fräsch känsla med naturliga ingredienser. Har testats några gånger, se bild för att det är lite använt från flaskan.
Mörkblå New Balance sneakers 500 storlek 38 - Snygga New Balance sneakers i mörkblå mocka och mesh med ljusgröna detaljer och blå snörning. Skorna har en klassisk siluett med rund tå, vit sula och bekväm passform. Knappt använda, lite för små.
RAW ögonskuggspalett Makeup Mekka - RAW ögonskuggspalett från Makeup Mekka med 9 pigmenterade skuggor i nude, bruna, guldiga och vinröda toner. Paletten har både matta och skimrande nyanser som Sensitive, No Filter!, Raw, Daring, Seductive, Rumor, Irresistible, Courageous och Skills. Perfekt för att skapa snygga och kreativa ögonlooks. Har använts väldigt lite, främst en färg.
J'adore Les Macarons highlighter duo - Säljer två highlighters / ögonskuggor från Makeup Mekka i serien J'adore Les Macarons. Ena är i färgen Vanilla, en ljus och krämig nyans, och den andra heter Sparkling Champagne med en skimrande guldig ton. Båda har använts någon enstaka gång.
Smashbox Halo Sheer To Stay Wisteria - Smashbox Halo Sheer To Stay Color Tint i färgen Wisteria, en mjuk rosa-lila ton. Tuben innehåller 10 ml och funkar både som läppstift och rouge. Krämig formula som är lätt att blenda ut på både läppar och kinder. Använts någon enstaka gång.
Lumene Natural Glow Skin Tone Perfector - Två tuber Lumene Natural Glow Skin Tone Perfector, en i färgen Coral Blush (rosa-korall) och en i Perfect Tan (beige-brun). Båda är veganska och kommer i smidig tub med skruvkork, 20 ml. De har använts några gånger, men det finns mycket kvar i båda. Mest i blushen.
e.l.f. Berry Bad ögonskuggspalett - Snygg ögonskuggspalett från e.l.f. i färgen Berry Bad med fyra nyanser: matt beige, skimrande koppar, glittrig bärig lila och matt mörkröd. Perfekt för att skapa både mjuka och intensiva looks. Har testats 1 gång.
NYX Buttermelt Bronzer 03 Deserve Butta - NYX Buttermelt Bronzer i färgen Deserve Butta, en krämig bronzer med neutral underton för ljus till medium hudton. Endast använd någon enstaka gång, för mörk för mig.
Stay All Night Micro-Fine Setting Mist från e.l.f. - En flaska med 80 ml av e.l.f.'s Stay All Night Micro-Fine Setting Mist. Denna face mist har upp till 16 timmars hållbarhet och en fin spray för jämn applicering. Tyvärr tål jag inte den med min allergi. Den är lite använd innan jag insåg detta.
Parfymprover från Essnce - Säljer ett set med parfymprover i små glasflaskor med svarta skruvkorkar. Innehåller dofter som 'Rose Rose', 'Woody Sandal', 'Signature Vang', 'Bacco le doux' och 'Clean Vibes'. Perfekt för att testa olika dofter innan köp av fullstor flaska.
Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist - Säljer en Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist från Sol de Janeiro. Typ 2/5 är använt så 3/5 kvar. Flaskan är rosa med en vit kork och har en sprayfunktion.
Parfym Sol de Janeiro Brazilian Crush - Säljer en Sol de Janeiro Brazilian Crush parfym med en doft av pistage och saltad karamell. Flaskan är genomskinlig med en vit kork och rymmer en gyllene vätska. Perfekt för dig som älskar söta och varma dofter. Använd ett par gånger men fortfarande nästan full. Passa på att få den här populära doften till ett bra pris!