Lemmy

Lemmy

@lemmy456
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 4 följer 12 annonser

Säljer ändats äkta varor !!



Svarta badsandaler från Arena 37 - Svarta bad sandaler från Arena med sportig design och öppna sidor. Tillverkade i syntetmaterial som torkar snabbt och har en platt sula med mönstrad undersida för extra grepp. Perfekta för poolen eller stranden, med Arena-logga på ovansidan. Bra skick, storlek 37.
Adidas Ozweego svarta sneakers 42 - Säljer ett par svarta Adidas Ozweego sneakers med chunky sula och mesh-överdel. Skorna har snygga vågiga detaljer i mocka och textil, samt snörning och rund tå. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en cool look. Nypris: 1350 sek
Nike Phantom blå fotbollsskor 38 inomhus - Säljer ett par Nike Phantom inomhus fotbollsskor i klarblå färg med vita detaljer och loggor. Skorna har snörning och en rund tå, samt en platt sula med mönstrad undersida för bra grepp. Materialet är syntet och skon har en sportig design som sticker ut på planen. Jättebra skick, storlek 38.
Camouflage slip-ons från The North Face 36 - Säljer ett par varma och sköna quiltade slip-on tofflor från The North Face med camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Skorna har platt sula i svart gummi och praktiska dragflikar både fram och bak. Utsidan är i syntetmaterial och insidan är mjukt fodrad. Som nya, jättebra skick. Storlek 36.
Vans Gore-Tex All-Weather boots Sk8-hi 35 - Säljer ett par svarta och grå Vans Gore-Tex All-Weather boots Sk8-hi Mte med grov sula och snörning. Skorna har vit sidostripes, röda detaljer på hälen och är tillverkade i slitstarkt syntetmaterial med vattentätt Gore-Tex-foder. Jättevarma och perfekt till vinter med extra grepp under sulan. Använda en vinter säsong, men bra skick. Nypris 2400 sek, slutsålda och svåra att få tag på.
 Vans Gore-Tex boots 36 svarta Sk8-hi - Säljer ett par svarta Vans boots med Gore-Tex material modell Vans Ua Sk8-hi Gore-Tex Mte-3, super varma och de har grov sula för extra grepp. Skorna har snörning, röda detaljer och är tillverkade i slitstark syntet och skinn. Perfekta för dig som vill ha streetstyle med funktion och cool design. Jättebra skick, som nya, storlek 36. Slutsålda och svårt att få tag på, nypris 2700kr.
Nike Air Zoom Mercurial MBAPPE fotbollsskor  - Säljer ett par Nike Air Zoom Mercurial Vapor 16 academy MG MBappe personal edition fotbollsskor i mörklila med vita och guldiga detaljer. Skorna har snörning, platt sula med dobbar och coola KM- och Mercurial-tryck på sidan och hälen. Perfekt för dig som vill sticka ut på planen! Superbra skick, som nya! Storlek 37,5
Svarta och lila Tarmak Lakers sneakers 36 - Säljer ett par Tarmak Lakers sneakers med svart och grått mönster, lila detaljer och snörning. Lakers-logga på plösen och NBA-märke på sidan. Insidan är lila på kanten och gul innersula, och sulan under har ett unikt mönster i svart och lila. Texten 'PURPLE' och 'GOLD' bak på hälen. Storlek 36 och endast använda fåtal gånger.
Adidas F50 orange fotbollsskor med dobbar 36,5 - Säljer ett par grymt snygga fotbollsskor från Adidas i en stark orange rosa färg med svarta detaljer och logga. Skorna har snörning, låg profil och dobbar för bra grepp på planen. Ovandelen är i syntetmaterial och insidan är svart för extra kontrast. Modell f50, som nya och endast använda 1-3 gånger.
Cargobyxor i camouflage, unika köpta i Los Angeles storlek 134 - Säljer ett par coola cargobyxor i digitalt camouflage-mönster med flera fickor och justerbara benslut. Köpta i Los Angeles och alldeles unika. Byxorna har normal passform och är perfekta för utomhusaktiviteter eller streetwear. Spänne i midjan baktill och dragsko nere i benen. Passar ca 6-8 år ca 134/140 men står storlek S i byxorna. Snygga och praktiska byxor för dig som gillar militärstil och Minecraft mönster :)
Svartvit rutig teddyjacka från H&M - Mysig teddyjacka från H&M i svartvitt rutigt mönster. Jackan har två stora bröstfickor, knappar framtill och en klassisk krage. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. Storlek 140 cm, 8-10 år
Arket Röd och marinblå rutig jacka med dragkedja 8-10 år - Säljer en röd och marinblå rutig jacka från arket i storlek 134/140, 8-10 år Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor, sido fickor och är långärmad. Perfekt för höst och vår, i mjuk bomullskvalitet.
Blåvitt flätat bälte med läderdetaljer - Säljer ett snyggt flätat bälte i blått och vitt med mörkblå läderdetaljer vid spännet. Bältet har ett klassiskt metallspänne och passar perfekt till jeans eller chinos. Mönstret är randigt och bältet är flexibelt och bekvämt. 65 cm långt, till barn ca 5-9 år
Svarta skinnskor från Dr. Martens storlek 41 - Säljer ett par klassiska svarta skinnskor från Dr. Martens med snörning. Skorna har en robust sula med bra grepp och är perfekta för både stil och komfort. De är tidlösa och passar till många olika outfits.