Leona Lapi

Leona Lapi

@leona1123
Göteborg | Senast aktiv: +1 månad sen
1 följare 0 följer 8 annonser


Svart långärmad tröja från lger 157 - Super skön svart långärmad från lager 157. Fin urigning som går att justera då tröjan är väligt stretchig och skön. Superskönt material och går att klä upp och ned.
Beige v-ringad stickad tröja Vero Moda - Mysig beige stickad tröja från vero moda med v-ringning och lång ärm. Modellen är loose fit och har en avslappnad, lite oversized look. Perfekt att slänga på sig när man vill vara chill men ändå se fräsch ut. Passar till både jeans och mjukisbyxor.
Beige omlott kofta från Esmara - Säljer en beige ribbad omlottkofta från Esmara med knyt i sidan och v-ringad hals. Koftan har långa ärmar och är gjord i mjukt stickat material som är perfekt för lager-på-lager. Enkel att styla med både jeans och mjukisbyxor. Super mysigt material, du kan själv justera hur urringad samt tajt du vill ha den.
Mörkgrön långklänning med slits - Snygg mörkgrön långklänning med smala axelband som korsas i ryggen och öppen rygg. Klänningen har en elegant slits framtill och figurnära passform upptill med ett flowigt fall nedtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren look. Perfekt som balklänning eller andra mer fancy situationer. Jag har bara använt den på min bal, alltså är den bara använd en gång. Den är oxå perfekt för långa thejer då den går ända ner till marken på mig som är 178.
Svarta mjukisbyxor från Gina Tricot - Svarta mjukisbyxor från Gina Tricot med resår i midjan och muddar vid bensluten. Sköna och basic, perfekta för chill dagar. Tillverkade i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad passform.
Ljusblå ripped jeansshorts - Snygga ljusblå jeansshorts med vanlig midja och slitna detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja. Rå kant nedtill och coola rivna partier ger en avslappnad vibe. Perfekta för varma dagar och chill stil. De är även stretchiga och jätte bekväma.
Beige volangtop med halterneck - Supersnygg beige halterneck-top från Missay med volangdetaljer framtill och öppen rygg. Toppen är ärmlös och har en mjuk, flowy känsla i lätt polyester. Perfekt för dig som gillar en chic och trendig look med extra detaljer. Passar perfekt tilll krök eller andra uppklädda sammanhang!
Vit stickad tröja med rosett i ryggen från ginatricot - Superfin oversized vit stickad tröja från ginatricot med bred ribbad struktur och stor, öppen rygg som knyts med en bred rosett. Tröjan har långärmade, lite vidare ärmar och en loose passform. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och vill ha en mysig men snygg look.