leonie

leonie

@leonie878
(1)
| Senast aktiv: Nyligen
6 följare 3 följer 13 annonser


Beige teddyjacka från Zara - Säljer en beige teddyjacka från Zara med mjuk fuskpäls på krage, ärmslut och nederkant. Jackan har en croppad passform och cool asymmetrisk dragkedja framtill. Materialet är mockaliknande syntet med fluffiga detaljer som ger en riktigt mysig vibe.
Blåa jeans från Gina Tricot, 152 - Snygga blåa jeans från Gina Tricot i storlek 152. Klassisk femficksmodell med elastisk midja och raka ben. Jeansen är i jätte bra skick
Adidas Stella McCartney leggings XS - Snygga svarta och grå leggings från Adidas Stella McCartney i storlek XS. De har blommigt mönster och coola meshdetaljer, perfekt för träning. Materialet är stretchigt och följsamt för maximal komfort.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Märkeslogga på ärmen ger en exklusiv touch. Men den har varit använd många gånger men den är ändå i fin skick
Vit långärmad topp från Cotton On - Säljer min vita tröja som har en öppen rygg och har aldrig varit använd
Beige klänning från Gina Tricot - Säljer en söt beige klänning från Gina Tricot med volangdetaljer och långärmad design. Klänningen har en smickrande passform med elastisk midja och ett diskret prickigt mönster. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen.
Juciy couture set - Jätte fina och är i bra skick. Jag har typ använt de ungefär 3 gånger.
Frun grön kjol  - Väldigt bra skick har bara använt den några gånger
Jätte fin zara klänning - Den här har jag aldrig använt så den är i jätte bra skick
Fin råsa päls jacka - Väldigt fin päls jacka i väldigt bra skick
Fin och skön jacka - Den här jackan är i fint skick och har bara använts några gånger
En fin ljus grön tjocktröja - En fin tröja i väldigt bra skick
Fin blå tjocktröja - Den är i bra skick och är väldigt skön å ha på sig
 Moon boots - De är i rätt så bra skick och De är väldigt sköna och varma å ha på sig.