Linus

Linus

@limpan07070
(7)
Stocholm | Senast aktiv: Denna vecka
8 följare 0 följer 5 annonser
Säljer stilrena och snygga kläder till väldigt års priser. Bara att höra av dig om du har en fråga, snabba svar och frakt inom 24/h ✅


Väst från Kappahl  - Väldigt snygg inga defekter Presis som ny
Svart pufferjacka från Nike med huva - Svart pufferjacka från Nike med huva och vit logga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.
Grå Levi's 511 jeans, storlek 32/30 - Snygga grå Levi's 511 jeans utan några defekter alls och. Ara använda ett få tal gånger.
Blå jeans från Lee - Snygga blå jeans från Lee. Byxorna är helt nya så de har inga skador alls.
Grå jeans från Levi's - Snygga grå jeans från Levi’s byxorna har inga skador eller defekter alls. Byxorna är använda några gånger så nästan som nya. Byxorna är en aning mindre i storleken
Svart vindjacka från Moncler - Svart monclear Grimpeurs Windbreaker utan några skador alls
Svart dunväst från Uniqlo XS - Svart, quiltad dunväst från Uniqlo i modellen Ultra Light Down. Västen har hög krage, dragkedja framtill och är superlätt. Perfekt för lager-på-lager och enkel att packa ner i väskan. Klassisk och stilren design utan mönster.
Svart cardigan - Svart bomberjacka med quiltad framsida och rygg, ribbade muddar och krage. Jackan har hel dragkedja framtill och två sidofickor. Materialet är syntet och polyester, vilket gör den lätt och bekväm. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Nike Air Jordan 1 Mid grå/vit - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 Mid i grått och vitt    Storlek 41 men borde även passa till den med storlek 42
Svart pufferjacka Calvin Klein Jeans XS - Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans med broderad CK-logga på bröstet och patch på ärmen. Jackan har huva med tryckknappar, dragkedja framtill och quiltad design. det är storlek xs men den sitter som en vanlig s
Svarta solglasögon från CHIMI - Snygga svarta solglasögon från CHIMI 02:or  glasögonen är i helt nytt skick utan några defekter alls.  Box och fodral och påsen man lägger glasögonen i hänger också med.
Mörkblå jeans från Replay - Snygga mörkblå jeans från Replay. Byxorna är Använda bara några gånger. Byxorna har inga defekter alls. De ser helt nya ut.
Blå jeans från Lindberg - Blå jeans från Lindberg. Byxorna har inga defekter alls. Använda ett par gånger.
Svart huvtröja från Sail Racing - Säljer en svart huvtröja från Sail Racing med dragkedja framtill. Tröjan har en stilren design med logotyp på bröstet och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart overshirt med knappar - Säljer en stilren svart overshirt med knappar framtill. Den har långa ärmar och två bröstfickor med knappar. Perfekt för lager-på-lager-stil. Passar till många olika outfits! Bara använd 1-2 gånger så inprincipt helt ny. Storlek  S men passar även M
Brun/ljus brun tröja  - Säljer en stilren brun tröja från Bäck. Tröjan har en klassisk design med rund hals. Använt ungefär 2-3 gånger så nästan helt ny.
Beige tröja från Bläck - Säljer en stilren beige tröja från Bläck i storlek S. Tröjan har en klassisk design med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Svart Cashmere hoodie  - Cashmere hoodie nästan aldrig använd storlek s
Mörkblå Philippe Model skor - Säljer ett par Philippe Model skor. Skorna är i bra skick med lite slitage på sulan, men fortfarande riktigt snygga. Det är storlek 41 men jag har 42 och de passar mig perfekt då de är stora i storleken
Replay byxor  - Replay byxor precis som nya bara använda ett få tal gången
Comes de garcon hoodie  - Nästan helt ny använd några få gånger  Storlek s
Jbl charge 3 högtalare  - Den funkar jätte bra som den ska  Jag har ritat lite på den men de är inget som stör  Nypris 1300kr
Stone island overshirt  - Använd några gånger. Nästan som ny. Köpt på för 4400kr på NK kvitto finns.
Comes de garcon play converse skor  - Nästan helt nya bara använda 2-3 gånger