Limpan

Limpan

@limpan101010
(2)
| Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 0 följer 2 annonser
Jag säljer äkta produkter av kvalitet. Jag säljer olika grejer men oftast halsdukar. Kika på min profil och köp


Tommy Hilfiger Piké - Grå Pikée från Tommy Hilfiger. Använd en gång (för test men den passade inte). Den är äkta så du behöver inte fråga (har inte bevis på äkthet eller kvitto men jag fick den i present). Pris: 149kr men kan diskuteras!
Polo Ralph Lauren byxor | Nya | Perfekta julklappen! - Polo Ralph Lauren byxor. Mörkblåa. Lapparna/ettiketerna finns kvar, inge kvitto dock. Nästan sprillans nya. Provat en gång. Storlek: 33/32: W33 L32. Passar jätte bra med en skjorta! Nypris: 3000
Mörkblå burberry halsduk - Halsduk
Röd halsduk från Burberrys - Röd halsduk från Burberrys med vita och mörkröda linjer. Den passar med nästan alla outfits, perfekt för din Grisch outfit. Riktigt snygg och fin.
Mörkblå Rutig halsduk från Burberrys i ull - En mörkblå halsduk med vita och röda linjer. Denna vara köpte jag för två år sedan när en hemsidan skulle stänga ned så allting var på rabatt. Så jag har några burberry halsdukar till salu som du kan köpa och sälja igen sen och gå plus! Riktigt bra! Snälla köp vill bli av med den. Den är riktigt så kom inte och fråga.
Burberry Halsduk | Rutig grå halsduk med röda linjer - Packad och klar. Är bara att skicka! Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgerna är grå, svart, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk stil. Passar perfekt till din Grisch stil
Beige Burberry halsduk. Authentic - En mörkblå halsduk med vita och röda linjer. Denna vara köpte jag för två år sedan när en hemsidan skulle stänga ned så allting var på rabatt. Så jag har några burberry halsdukar till salu som du kan köpa och sälja igen sen och gå plus! Riktigt bra! Snälla köp vill bli av med den. Den är riktigt så kom inte och fråga.