Linus

Linus

@linus010
(3)
| Senast aktiv: Idag
6 följare 0 följer 16 annonser



Svart hoodie från EA7 Emporio Armani - Snygg svart hoodie från EA7 Emporio Armani med stor logga i vitt framtill. Klassisk huva med dragsko och känguruficka. Perfekt för en avslappnad och trendig stil. Mjukt material och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svart HOODRICH hoodie med tryck - Svart HOODRICH sett med stor vit logga på bröstet och tryck på ena ärmen samt ryggen. Klassisk känguruficka framtill, dragsko i huvan och ribbade muddar. Perfekt för en streetwear-look.  Small i både tröja och Byxor
Morris University sweatshirt marinblå - Marinblå sweatshirt från Morris med tryck 'Morris University 1968' och emblem framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Svart Kenzo t-shirt med tigertryck - Cool svart t-shirt från Kenzo med ikoniskt tigertryck och färgglada detaljer framtill. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut.
Svart Moschino sweatshirt med paljetter - Svart sweatshirt från Love Moschino med stort M i paljetter och text på bröstet. Rund halsringning och ribbade muddar. Söt nallepatch på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra.
Orange och svart tröja  från J.Lindeberg - Sportig vindjacka från J.Lindeberg i orange, svart och vitt med dragkedja framtill och två sidofickor. Jackan har ståkrage, lång ärm och ett stilrent randigt mönster över bröstet. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look.
Svart vindjacka med huva från Zlatan - Snygg svart vindjacka från Zlatan med hel dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en smal passform, lång ärm och huva. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Brun kofta från J.Lindeberg - Snygg brun kofta från J.Lindeberg med v-ringning och knäppning framtill. Tillverkad i mjukt material och har diskret JL-logo på bröstet. Perfekt att slänga över en t-shirt eller skjorta för en clean look.
Svartvit vindjacka från J.Lindeberg - Snygg blåvit tröja från J.Lindeberg med dragkedja framtill och hög krage. Tröjan har ett stilrent mönster med blått upptill och vitt nedtill, samt diskret logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil. Storlek M men passar S då den är lite mindre i storlek, 165cm
Mörkblå overshirt från Only & Sons - Stilren mörkblå overshirt från East & West med raka linjer, klassisk krage och två stora bröstfickor med lock och knapp. Tillverkad i ett mjukt bomullstyg och har knäppning framtill. Perfekt lager på lager-plagg för en avslappnad look.
Blå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk blå pikétröja från Polo Ralph Lauren med slim fit-passform. Tröjan har korta ärmar, krage och två knappar framtill samt den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Slim fit!
Vit pikétröja från J.Lindeberg - Vit pikétröja från J.Lindeberg med klassisk krage och knappar framtill. Kragen har svarta och turkosa ränder samt en stor svart siffra. Liten logga på bröstet. Perfekt för en sportig och stilren look.
Beige stickad tröja med halv dragkedja - Säljer en beige stickad tröja med halv dragkedja och ståkrage. Tröjan har ett diskret strukturmönster, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha.
Vit skjorta från Ralph Lauren - Klassisk vit skjorta från Ralph Lauren med custom fit och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Skjortan har långa ärmar, knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look.
Beige ziptröja från Morris - Snygg beige ziptröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en diskret logga på bröstet, ribbade muddar och hög krage. Perfekt för lager-på-lager och håller dig varm under kyliga dagar. Lite mindre i storlek
Snoot Fieldjacka - 8/10 skick | skriv för bud elr funderingar passar 170
Mörkblå overshirt med fickor - Stilren mörkblå overshirt med klassisk krage och stora fickor framtill. Jackan har knäppning med ljusa knappar och raka ärmar. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Grön långärmad skjorta från Polo Ralph Lauren - Mörkgrön långärmad skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk krage, knappar framtill och broderad logga på bröstet. Slim fit-modell som passar perfekt till en avslappnad men ändå stilren look.
Olivgrön overshirt med fickor - Stilren olivgrön overshirt med klassisk krage och knäppning framtill. Två stora fickor med lock på framsidan ger en cool utility-vibe. Tillverkad i ett kraftigare bomullstyg som passar perfekt till lager-på-lager-stil.
Vit kabelstickad tröja med dragkedja - Snygg vit kabelstickad tröja från Peak Performance med halv dragkedja och hög krage. Tröjan har ribbade muddar och ett diskret logomärke vid nederkanten. Perfekt för lager-på-lager och en stilren look.
Svart overshirt med dragkedja - Stilren svart overshirt med dragkedja framtill och två bröstfickor. Overshirten har klassisk krage och raka ärmar. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt.
Beige kofta från H&M med knappar - Snygg beige kofta från H&M med dubbelknäppning och långa ärmar. Koftan har ribbade muddar och en klassisk krage. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Lite mindre i storlek
Vit vindjacka med goggles från C.P. Company - Säljer en vit vindjacka från C.P. Company med ikoniska goggles i huvan. Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor med dragkedja och justerbar huva. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och stilren look.