Linus eriksson

Linus eriksson

@linus1094
| Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 1 följer 11 annonser


Gråa mockasneakers från Louboutin - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula och snörning. Skorna har rund tå och diskret design med gråa detaljer och beige insida. Perfekta för dig som gillar lyxiga och stilrena sneakers.
Nike Dunk High svart/vit sneakers - Säljer ett par Nike Dunk High sneakers i svart och vitt skinn med klassisk swoosh på sidorna. Skorna har svarta snören, perforerad tå och hög siluett som ger en riktigt clean och tidlös look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en ikonisk modell.
Röd pikétröja från Moncler - Snygg röd pikétröja från Moncler med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har vita och marinblå ränder på krage och ärmslut samt Moncler-logga broderad på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg.
Vit sweatshirt från Moncler med stor logga - Vit långärmad sweatshirt från Moncler i bomull med stor broderad Moncler-logga i svart, rött och blått på bröstet samt mindre logga på ärmen. Rund hals och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibes.
Svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och blå broderad logga på bröstet. Tröjan har långärmad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till jeans eller joggers.
Grå Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en grå pufferjacka från Moncler med stickade, kabelmönstrade ärmar och ribbad krage. Jackan har vita ränder på ärmarna, två dragkedjefickor och Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt för dig som vill ha en unik och snygg jacka med coola detaljer.
Röd pikétröja från Dressmann - Klassisk röd pikétröja från Dressmann med krage och korta ärmar. Tröjan har en enkel design med knappslå vid halsen och är tillverkad i ett bekvämt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Krämvit henley med bröstficka - Krämvit henley  med klassisk krage och kort ärm. Skjortan har en enkel bröstficka och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och avslappnad look.
Beige mocka overshirt från Zara - Snygg beige overshirt från Zara i mjuk mocka-look med klassisk krage och svarta knappar framtill. Två stora bröstfickor med lock och knappdetalj ger en cool och stilren vibe. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Svart overshirt från Zara - Stilren svart overshirt från Zara med klassisk krage, två bröstfickor med knappar och raka ärmar. Skjortan är tillverkad i bomull och har en enkel, clean look som passar till många outfits.
Maison Margiela mörkblå sneakers - Maison Margiela sneakers i mörkblå skinn och mocka med beige snörning och gummisula. Klassisk rund tå och platt sula, med ikonisk Margiela-etikett på tungan. Snygg kontrast mellan mörka paneler och ljus insida, perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Vit kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad vit tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk blå broderad logga på bröstet. Rund halsringning och ribbade muddar. Mjuk och skön känsla, perfekt för kyliga dagar. Långärmad och i normal passform.