Melissa Svensson

Melissa Svensson

@lissan0903
Kristianstad | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 1 följer 1 annonser



Silverhalsband med vita pärlor - Snyggt halsband i silverfärgad metall med fem droppformade vita pärlor. Kedjan är tunn och elegant, och pärlorna hänger i olika nivåer för en modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypriset är 420 kr
Svart hoodie från Sweet Skys - Cool svart hoodie från Sweet Skys med vit text på bröstet i gotisk stil. Tröjan har dragkedja, stor huva och två rymliga fickor framtill. Materialet är mjukt och bekvämt, perfekt för att chilla eller hänga med kompisar.
Ljusblå slitna jeans från H&M Divided - Ljusblå jeans med slitningar och hål på båda benen från H&M Divided. Modellen är rak och har klassiska fem fickor samt knapp- och dragkedjegylf. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusgrå stickad långklänning från Hampton Republic - Mysig ljusgrå stickad långklänning från Hampton Republic med kabelstickat mönster och rund halsringning. Klänningen har långa ärmar och dragkedja i ryggen. Perfekt för kyligare dagar.