Lolo

Lolo

@loloooooo141
(1)
| Senast aktiv: +1 mÄnad sen
4 följare 4 följer 4 annonser

Para knas



Turkos parfymflaska med guldlock - Elegant xjeroff parfymflaska med en unik geometrisk form och ett lyxigt guldlock. Flaskan har en gyllene etikett pÄ framsidan som ger en exklusiv kÀnsla. Perfekt för den som vill ha en stilfull och iögonfallande parfymflaska pÄ hyllan.
BlÄ och svart dunvÀst frÄn BOSS - SÀljer en snygg och vÀndbar dunvÀst frÄn BOSS i blÄtt och svart. Den Àr Àven tvÄ sidig. VÀsten har en praktisk dragkedja och en huva för extra skydd. Perfekt för kyligare dagar och ger en stilren look.
Air Jordan 4 Retro oxidized green - SĂ€ljer ett par vita Nike Air Jordans med gröna detaljer. Skorna har snörning och den ikoniska Jumpman-loggan pĂ„ hĂ€len. Skorna Ă€r ganska anvĂ€nda och dem Ă€r storlek 43 funkar till alla vĂ€der. Har slĂ€ngt boxen om ni vill ha video pĂ„ nĂ€r ja drar ner flĂ€rpen pĂ„ bakre sidan av skon Ă€r det bara och skriva.👍
Jean Paul Gaultier le bau - Jag har inte anvÀnt denna sÄ mycket sÄ nÀstan hela flaskan e fylld
Vitt bÀlte frÄn J.Lindeberg - Stilrent vitt bÀlte frÄn J.Lindeberg med en unik silverfÀrgad spÀnne. Perfekt för att ge en modern touch till din outfit. BÀltet Àr tillverkat i ett elegant material och har en diskret logotyp pÄ insidan.