Lukas

Lukas

@lukas908
(2)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare 0 följer 2 annonser



Moncler Windbreaker  - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har elastiska muddar vid ärmslut och nederkant samt Moncler-logga på ärmen. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Burberry Furleys Svart - Säljer ett par snygga slides från Burberry med klassiskt svartvitt rutmönster över foten. Sandalerna har en svart sula i gummi och bred rem med Burberrys ikoniska design. Perfekta för en trendig och avslappnad stil. Storlek 44
 Under Armour shorts - Gråa reflektiva shorts från Under Armour med elastisk midja och snörning. Shortsen har reflex logga i regnbågsfärger och texten ARMOUR längs ena benet. Tillverkade i ett lätt och snabbtorkande syntetmaterial, perfekta för sport och träning.
Rutig Burberry shorts med snörning - Säljer ett par klassiska Burberry shorts med rutigt mönster i beige, svart, vit och röd. De har snörning i midjan och är tillverkade i ett lätt syntetmaterial. Perfekta för sommarens alla äventyr och har den ikoniska Burberry-looken. Storlek M.
Svarta shorts från Polo Ralph Lauren - Säljer ett par svarta shorts från Polo Ralph Lauren med klassisk röd logga broderad på benet. Shortsen har snörning i midjan och är tillverkade i mjuk bomull, perfekta för sommardagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Storlek M.
Moncler Cardigan - En helt ny cardigan från moncler. Den är helt oanvänd. Värmer dig från -5 och varmare. Pris kan diskuteras. Storlek är M.
Ny Burberry puffer - Ny burberry puffer perfekt för att hålla dig varm om vintern. Går även att ta bort armarna för att göra det till en väst. Jackan har används endast en gång.