Lucas Nilsson

Lucas Nilsson

@lulle0417
(1)
| Senast aktiv: Idag
2 följare 0 följer 8 annonser



Beige sweatshirt från Lee - Säljer en stilren beige sweatshirt från Lee i regular fit. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och diskret Lee-logga broderad på bröstet. Perfekt för dig som gillar enkel och klassisk streetwear.
Vit Moncler sweatshirt  - Snygg vit sweatshirt från Moncler med broderad logga och text på bröstet. Tröjan har röda och marinblå ränder över bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean look. (Säljes för köp i fel storlek)
Vinröd Zip från Lacoste - Snygg vinröd ziphoodie från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk krokodil-logga på bröstet. Hoodien har långa ärmar, fickor fram och justerbar huva med snören. Perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå jeans från GANT - Snygga mörkblå jeans från GANT i modellen 'Dawn'. De har en normal passform och är tillverkade i ett klassiskt denimtyg. Perfekta för en stilren look med sina raka ben och midwaist-design. Nypris ligger på 1400kr som man ser på bilden, de är helt nya.
Blå jeans från Dondup - Snygga blå jeans från Dondup i modellen Surya. De har en klassisk femficksdesign med knappar i gylfen och en läderpatch baktill. Tillverkade i 100% bomull för en bekväm passform. Nypris ligger på 2600kr och är helt oanvända som ni ser då lappen hänger kvar. Köpta från butiken Cenino Donna.
Blåa Loubs  - blåa loubs i Nyskick använd ett par gånger  säljer pga lite för små.  storlek 43.