ma_11

ma_11

@ma__stylexx
(3)
Finspång | Senast aktiv: Idag
5 följare 4 följer 7 annonser

Kläder och accessoarer för dem som vill ha den fetaste stillen för bästa priserna 💯 Bara bästa kvaliteten ✅ Inga returer ❌ Står inte för postens slarv ❌ Lämna gärna ett omdöme 🤩💯❤️



Svart HOODRICH hoodie med tryck - Svart hoodie från Hoodrich med stor vit och röd logga broderad på bröstet. Klassisk huva och magficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en stilren men ändå iögonfallande look.
Grå zip hoodie från Burberry - Snygg grå zip hoodie med klassiskt rutigt foder i huvan. Hoodien har dragsko i huvan, fickor framtill och ribbade muddar. Materialet är mjukt och bekvämt, perfekt för en chill och stilren look.
Vit sweatshirt  - Säljer en clean vit sweatshirt med klassisk rund hals och ikonisk logga på ärmen. Tröjan är i mjuk bomull och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med streetwear-vibe.
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från R Lmed dragkedja framtill, två fickor och klassisk huva med dragsko. Ikoniska logo broderad på bröstet. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Hörlurar - Sony WH-CH700N trådlösa over-ear hörlurar med aktiv brusreducering, bekväma öronkuddar och justerbar bygel. Flera knappar för kontroll, 3.5mm AUX och USB-C port. Små repor syns på kåporna, men i gott skick och fullt fungerande.
Regal herrklocka i silver och guld - Snygg herrklocka från Regal med blå urtavla och romerska siffror. Armbandet är i metall med både silver- och guldfärgade länkar. Klockan har tre mindre urtavlor och levereras i original grön ask med extra länkar. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer.
PSG Jordan Dri-Fit fotbollströja Dembele - Snygg marinblå PSG fotbollströja med Jordan-logga, Dri-Fit material och tryckta vita detaljer. Nummer 10 och O. Dembélé på ryggen, Qatar Airways sponsor framtill och Champions League-märke på ärmen. Unikt vingmönster på axlarna. Perfekt för dig som älskar fotboll och streetstyle.
Essentials Fear of God hoodie grå - • Märke: Fear of God Essentials • Färg: Vit • Storlek: XS • Stil: Streetwear / Designer • Design: Essentials-logo på bak och bröst
Nike Air Max Plus röd/svart sneakers - Nike Air Max Plus sneakers med en fet färgskiftning från rött till svart och blått. Snygga detaljer med svarta vågformade linjer, vit swoosh och synlig Air Max-dämpning i sulan. Ovandel i syntet och mesh, svart yttersula och Tn-logo på hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Essentials hoodie - En helt ny bekvän svart Essentials hoodie, en väldigt trendigt hoddie som jag rekommenderar till dem yngre som är beroende med designer hoodies. Hoodien är väldigt varm innuti så jag rekomenderar den till vintern, men funkar till sommarn också!
Burberry väska med klassisk tag - Säljer en exklusiv väska från Burberry, London England. Väskan har en klassisk brun tag med svart text och elegant snöre. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och tidlös design.