Maria

Maria

@maria07209
(1)
| Senast aktiv: Idag
8 följare 26 följer 2 annonser

Byten fungerar bra (om jag gillar erbjudandet) Fler bilder finns alltid/kan alltid tas, fråga bara! ❤️



Studentklänning  - Helt ny studentklänning, aldrig använd Stolen 38
Brun dunjacka med huva - Säljer en brun dunjacka med huva, från Cubus. Jackan har en dragkedja framtill, det är en dunjacka för extra värme. Den har reflexer som är helt avtagbara utan ngn skada. Perfekt till vintern nu när det blir kallt o snö ute. Det är en neutral och casual jacka. Skriv vid intresse, bilder finns. Jackan är köpt för 500 kr och inte särskilt använd. Säljer då jag har för många jackor.
Beige stickad klänning från Gant - Säljer en superfin beige stickad klänning från Gant i storlek M. Den har ett snyggt kabelstickat mönster och långa ärmar, perfekt för höst och vinter. Klänningen är både stilren och bekväm, idealisk för kyligare dagar. 🧶✨ Säljer då den inte kommer till användning, använd ca. 3 gånger. Köpt för 800 kr
Grå tröja från Lyle & Scott - Säljer en stilren grå tröja från Lyle & Scott i mycket bra skick. Den har en klassisk design med rund hals och ett gul fågel på bröstet. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Superbekväm och lätt att matcha med olika outfits! Säljer även en blå och en mörk mörk blå.
Blå tröja från Lyle & Scott - Säljer en blå tröja från Lyle & Scott i bra skick. Den har en gul fågel till logga på bröstet och ribbade muddar. Perfekt för höst och vår! Observera en liten grön fläck på ärmen. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Finns i mörk blå och grå på min sida. 🩵
Ryggsäck småbarn  - Ryggsäck till småbarn. Aldrig använd, kosta runt 280. Fint skick, fint mönster. Newbie märke.