Maria

Maria

@maria_2011
Helsingborg | Senast aktiv: +1 månad sen
3 följare 3 följer 10 annonser

Hej jag är Maria och är 14 år och jag är intresserad i smink dock bland annat 🫐står Ej för postens slarv



Transparent sminkförvaring i akryl - Snygg och praktisk sminkförvaring i genomskinlig akryl med flera fack i olika storlekar. Perfekt för att organisera sminkborstar, läppstift, mascaror och ögonpennor. Stilren design som passar på sminkbordet eller i badrummet.deras pris 200 mitt pris 100kr
3 Ariana Grande miniparfymer - Säljer tre miniparfymer från Ariana Grande. En i kristallformad flaska med transparent glas, en i ljusrosa geometrisk flaska och en i lila transparent flaska med lila lock. Alla flaskor är i unik design och perfekta att ha med i väskan.Deras pris 500kr mitt pris 250kr
Rituals The Ritual of Jing handmask - The Ritual of Jing Sleep Night Rescue Hand Mask från Rituals i en smidig grön tub på 10 ml. Perfekt att ha med i väskan för återfuktning av händerna. Tuben är i plast med vit skruvkork och har en lyxig känsla.
Revolution Reloaded Fundamental palett - Snygg ögonskuggspalett från Revolution med 15 nyanser i varma toner som guld, brons, koppar, brunt och nude. Paletten har både matta och skimriga skuggor, perfekt för att skapa allt från naturliga till mer dramatiska looks. Kommer i en smidig plastförpackning.
Kylie Skin Detox Face Mask 50g - Rosa burk med Detox Face Mask från Kylie Skin by Kylie Jenner. Ansiktsmasken är parfymfri och vegansk, perfekt för dig som vill ha en fräsch och ren känsla. Snygg och stilren design, 50g. Passar dig som gillar trendiga skönhetsprodukter.Deras pris 310kr mitt pris 189kr
KYLIESKIN Lip Balm duo - Två läppbalsam från KYLIESKIN: Candy Heart Lip Balm i ljus korall och Cherry Lip Balm i röd tub. Båda är veganska och kommer i smidiga tuber på 10g. Perfekta för att ge läpparna fukt och en hint av färg. Snygg design och lätt att ta med i väskan.Båda luktar så himla goda men den röda är min favorit dock för att den luktar som körsbär 🍒.Båda kostar 200kr eftersom det va limited edition men kan köpa styck.
BeautyAct Ready-Set Eyeshadow Primer - Ready-Set Eyeshadow Primer från BeautyAct by Kicks. Kommer i en stilren, transparent tub med svart lock. Primern har en ljusbeige ton och är perfekt för att få ögonskuggan att sitta hela dagen. Smidig applikator och snygg design.
Kylie Skin Walnut Face Scrub - Kylie Skin Walnut Face Scrub i en ljusrosa tub på 85g. Exfolierande ansiktsskrubb med valnöt, perfekt för att fräscha upp huden. Snygg minimalistisk design och smidig att ha med i necessären. Texten på tuben är i vitt och produkten är skapad av Kylie Jenner.
Kylie Skin Hydrating Face Mask - Återfuktande ansiktsmask från Kylie Skin by Kylie Jenner i en snygg ljusrosa tub på 85g. Perfekt för att ge huden extra fukt och glow. Tuben är mjuk och lätt att klämma ur, med skruvlock. Enkel att använda och passar perfekt i badrumshyllan.
Kylie Cosmetics Pressed Powder Palette - Snygg palett från Kylie Cosmetics med 10 pressade puder i olika nyanser. Färgerna heter bland annat Blushing, Mauve Me, Chestnut och Burgundy Baby. Perfekt för att skapa olika looks med både matta och skimrande toner. Stilren vit förpackning med rosa text.Original pris 500kr mitt pris 199