Markus Dueck

Markus Dueck

@markus007
Degeberga | Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 4 följer 3 annonser

Ändast äkta saker säljs här🤟Här av er vid frågor!



Vit t-shirt från Samsøe Samsøe - Vit t-shirt från Samsøe Samsøe med minimalistiskt tryck på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön och avslappnad känsla. Perfekt basplagg till garderoben. Har en liten slitning mitt på bröstet.
Mörkgrå t-shirt från Tommy Hilfiger - Säljer en mörkgrå t-shirt från Tommy Hilfiger med diskret logga på bröstet och en liten patch med flaggan nere vid kanten. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena basics med en touch av premium.Helt som ny! Öppen för frågor och prisförslag
Beige t-shirt från Samsøe Samsøe - Snygg beige t-shirt från Samsøe Samsøe med minimalistiskt tryck på bröstet. Klassisk passform med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt basplagg till garderoben. Passar mig som är 183 fast sitter lite oversize.
Blå jeans från Hilfiger Denim - Säljer ett par klassiska blå jeans från Hilfiger Denim i storlek 33/34. Jeansen har en rak passform, fem fickor och snygga kontrastsömmar. Perfekta till vardags och passar till det mesta. Materialet är slitstarkt denim i bomull. På första bilden så är den en fläck på högerbenet,går att tvätta bort, bara tandkräm sen kanske någon liten till men sist så är de två olje fläckar som inte riktigt ger sig, går säkert att få bort med mer ork. Pris går att diskutera!
Grå sweatshirt av Mads Nørgaard - Grå sweatshirt med tryckt logotyp "MADS NØRGAARD COPENHAGEN" framtill. Ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Inga synliga tecken på användning, jag har använt den i 2 år, som i nyskick i princip. Är väldigt dryg i längden har passat mig mycket länge. Längden skulle jag säga ligger mellan M och L. Pris går att diskutera!
Grå Axel Arigato hoodie  - Snygg hoodie med ryggtryck, har en liten slitning vid luvan annars är den bra, hör av er vid frågor. Pris kan diskuteras!
Blå raka jeans från Grant - Säljer ett par klassiska blå jeans från Grant i rak modell. Jeansen har fem fickor, orange kontrastsömmar och normal passform. Perfekta till vardagslooken och funkar året runt. Materialet är tåligt jeans-tyg i bomull. Små tecken på användning annars väldigt bra skick, sitter mer åt grisch hållet
28mm Stage 6 förgasare - 28mm polini förgasare, har en avbruten flotörsnippel annars funkar den fint Tveka inte att höra av er om nåt!
Mörkblåa jeans från Hugo boss - Jeans från Hugo boss, har inga synliga tecken på användning men lappen inuti är så sliten så de inte syns nåt där därför är dom mellan W31-34 skulle jag säga och L32-34 nånstans där imellan. Tveka inte att höra av er
Mörkblå sweatshirt från Lee, storlek L - En mörkblå sweatshirt från Lee i regular fit med rund hals och diskret Lee-logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt material som passar perfekt för en chill och stilren look. Jätte bra skick, inte använd mycke eftersom den blev för lite för fort, skulle säga liten L
Ktm framlampa - Ktm framlampa som är universal, den har två klistermärken som går lätt att få bort