Märta

Märta

@marta202
Stockholm | Senast aktiv: Idag
3 följare 4 följer 6 annonser



Gråa PSG träningsbyxor Nike - Säljer ett par gråa PSG träningsbyxor från Nike med rosa logga och klubbmärke. Byxorna har svarta detaljer och smal passform, perfekta för fotbollsträning eller gymmet. Elastisk midja för skön komfort.
Svarta PSG träningsbyxor från Nike - Säljer ett par svarta träningsbyxor från Nike med PSG-logga på ena benet och gul Nike swoosh på andra. Byxorna har resår i midjan och smal passform, perfekta för fotboll eller träning.
Ajax Amsterdam bortatröja Adidas - Snygg Ajax Amsterdam bortatröja från Adidas i ljusbeige med marinblå detaljer och Ziggo-logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar, rund hals och tre stjärnor ovanför klubbmärket. Tillverkad i lätt och ventilerande material, perfekt för fotbollsträning.
Svarta Moncler shorts med snörning - Säljer ett par svarta shorts från Moncler med diskret mönster och logga på benet. Shortsen har elastisk midja med snörning och sidofickor. Perfekta för sommaren och har en sportig vibe.
Mörkblå t-shirt med logga - En stilren mörkblå t-shirt i bomull med rund hals och korta ärmar. På bröstet sitter en liten broderad logga som ger en clean och exklusiv känsla. Perfekt till jeans eller shorts för en enkel men snygg look.
Burberry hoddie - Säljer en grå zip hoodie med dragkedja och kängurufickor. Huvan har ett snyggt rutigt foder i beige, svart, vitt och rött som ger en unik touch. Tröjan har ribbade muddar vid ärmar och nederkant samt dragsko i huvan. Perfekt för en chill och stilren look.
Rosa bh med spetsdetaljer - Söt rosa bh med vadderade kupor och fina spetsdetaljer i vitt framtill. Justerbara axelband och hakknäppning bak. Materialet är en mix av mesh och spets som ger en romantisk känsla.
Leopardmönstrad topp med trekvartsärm - Säljer en snygg topp med leopardmönster i beige och svart. Toppen har trekvartsärm och är figurnära med rund hals. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut lite extra. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen polyester eller bomull.
 Beige  linne med snöre  - Säljer ett par beige mjukisbyxor med snörning i midjan. Byxorna har en loose passform och är tillverkade i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för chill dagar och har en enkel, stilren look.
Leopardmönstrad croppad linnetopp - Säljer en croppad linnetopp med leopardmönster i beige, svart och brunt. Toppen är ärmlös och har en rak, loose passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt print.
Ljusgrön ribbad topp från AWARE - Säljer en ljusgrön topp från AWARE i storlek S. Toppen har ett ribbat, vågigt mönster och korta ärmar. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en bekväm och snygg stil. Den har en croppad passform med söt kantdetalj nedtill.
Gröna bootcut byxor i bomull - Snygga gråa bootcut-byxor med klassisk femficksdesign och knappstängning fram. Materialet är mjukt bomullstyg som ger en skön känsla och sitter bra på kroppen. Passformen är normal och midjan är midwaist. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.
Lila långärmad croppad topp AMISU - Säljer en svart långärmad topp från AMISU med fyrkantig halsringning och croppad passform. Toppen är stilren och har en tight siluett som framhäver midjan. Perfekt att matcha med höga jeans eller kjol för en trendig look.
Bra skick! Andvänt 2ggr  - Bilderna visar ett par rosa Nike byxor, men inga skor syns på bilderna. Kan därför inte ge någon beskrivning eller taxonomi för skor.